Magdalena Żelech dyrektorem sprzedaży i marketingu w grupie Arche

0
1256
Magdalena Żelech dołączyła do kadry zarządzającej Arche Hotele. Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu w warszawskim biurze spółki będzie odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług oraz działania marketingowe i PR-owe w każdym z obiektów należących do grupy.

Żelech posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, a od ponad 13 lat związana jest z branżami travel, events i HoReCa. Dotychczas odpowiadała za działania sprzedażowe na stanowiskach kierowniczych w Haxel Events & Incentive, Exim Tours czy MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, a przez ostatnie pięć lat pracowała dla Grupy Zdrojowa Invest & Hotel – najpierw na stanowisku kierownika sprzedaży konferencji, awansując na dyrektora sprzedaży konferencji, a następnie na dyrektora sprzedaży aktywnej.

Źródło: Zdrojowa Invest

Magdalena Żelech jest Absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz uczestniczką licznych szkoleń personalnych. W stopniu zaawansowanym posługuje się także językiem angielskim. Wiedzę biznesową łączy z podejściem humanistycznym i holistycznym.

Grupa Arche, do której dołączyła Żelech, posiada w swoim portfolio już siedem hoteli na terenie całego kraju (m.in. Warszawa, Siedlce, Łochów, Janów Podlaski). W 2018 planowane jest otwarcie czterech kolejnych obiektów, w tym dwa w stolicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.