Nowe rozwiązania technologiczne od Group AV i Q-Fidelity

0
1246
Group AV i Q-Fidelity to dwie nowoczesne firmy, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferują klientom szeroki wachlarz usług w zakresie projektowania nadzoru, instalacji i wdrażania (Group AV) oraz serwisu profesjonalnych systemów audiowizualnych i teletechnicznych (Q-Fidelity). W ostatnich miesiącach wspólnie zrealizowały m.in. prestiżowy kompleks powierzchni pokazowych „Showroom” i „Demoroom”.

Głównym celem działalności obu firm w branży HoReCa jest przede wszystkim zautomatyzowanie wielu procesów obsługi klienta w obiektach, podniesienie standardu i prestiżu Hotelu oraz wsparcie pracowników w codziennej pracy.

Wieloosobowy zespół specjalistów tworzą osoby z ogromnym doświadczeniem w zakresie najnowszych technologii audio-wideo, systemów sterowania, telewizji hotelowej, wielkoformatowych ekranów LED i wielu innych. Zrealizowane przez nich inwestycje to nie tylko sektor HoReCa, ale także obiekty Muzealne, Showroomy oraz sale konferencyjne w małych firmach i dużych międzynarodowych korporacjach.

Dzięki zrealizowanym inwestycjom w kraju i poza granicami Polski, firmy posiadają bardzo duże doświadczenie i ogromny potencjał do realizacji najbardziej zaawansowanych technologicznie instalacji systemów multimedialnych. Oba przedsiębiorstwa od wielu lat współpracują z Hotelami, dzięki czemu wiedzą, jak bardzo istotny jest dobór odpowiednich systemów wspierających codzienną pracę, ich intuicyjność w obsłudze i niezawodność, a także znają oczekiwania Hotelarzy i wymagania gości.

W ostatnim czasie firmy Group AV Sp. z o.o. wraz z Q-Fidelity Sp. z o.o. zrealizowały prestiżowy kompleks powierzchni pokazowych „Showroom” i „Demoroom”, przedstawiając rozwiązania i produkty z oferty ABB, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne.

Oprócz realizacji w budynku ABB przy ul. Żegańskiej, w ostatnich miesiącach Group AV wraz z Q-Fidelity wykonała wystawę w siedzibie Muzeum Wojska Polskiego, dotyczącą Armii Polskiej we Francji pt. ”Błękitna Armia. Dla Ciebie Polsko i dla Twojej chwały”. Kompleksowy serwis jest również świadczony w Muzeum Katyńskim – Oddział Martyrologiczny oraz w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa w Rynku Podziemnym, Fabryce Emalia Oscara Schindlera i Pałacu Krzysztofory.

Group AV zrealizowała też projekt „Modernizacji zabytkowego dworca PKP na potrzeby funkcjonowania Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej”. W trakcie realizacji znajduje się natomiast projekt przebudowy Centrum Sztuki Filmowej w obiektach EC1 Łódź – Miasto Kultury, w którym Group AV jest uczestnikiem konsorcjum firm projektujących. W trakcie realizacji przez Group AV jest również zadanie pn. „Wyposażenie multimedialne wraz z niezbędnymi aplikacjami dla Swarzędzkiego Centrum Historii i Sztuki…” w Swarzędzu.

Więcej informacji na temat obu firm znajdą Państwo na stronach internetowych www.groupav.pl oraz www.q-fidelity.pl, a także na profilach facebookowych: www.facebook.com/groupavsp/ i www.facebook.com/QFidelity/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.