Meetings Week nie odbędzie się w kwietniu

0
114

Sytuacja w Polsce wywołana koronawirusem SARS-COV-2 zmusiła organizatorów Meetings Week Poland do odwołania wydarzenia w terminie 22-24 kwietnia 2020. W  ostatnich dniach wydarzenie otrzymało honorowy patronat Ministerstwa Rozwoju oraz  Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej dr Roberta Andrzejczyka.

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszych działań, ale w obecnej sytuacji organizacja tak dużego wydarzenia jest niemożliwa w planowanym terminie. Wszystkim uczestnikom, którzy dokonali już wpłaty za swój udział w wydarzeniu, w ciągu trzech najbliższych dni zostaną zwrócone wpłaty.

– Część jednak z nas jest przekonana, że Meetings Week po zakończeniu epidemii powinien się odbyć, może w zmienionej trochę formule, dostosowanej do aktualnych i przyszłych potrzeb naszej branży. Będziemy was na bieżąco informować o podejmowanych przez organizatorów krokach, będziemy stale monitorować przebieg epidemii i natychmiast  reagować, jak stan epidemii się zakończy. Jeśli będzie taka wola naszego środowiska, wydarzenie odbędzie się w terminie późniejszym. W tej trudnej sytuacji jesteśmy razem, obecnie najważniejsze jest, żebyśmy pozostali zdrowi. Ale po zapaści przyjdzie czas na trudną odbudowę rynku MICE, jak i całej turystyki.

Reklama

Anna Jędrocha, Wiceprezes SKKP, koordynator MWP2020

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!