Meetings Week nie odbędzie się w kwietniu

0
714

Sytuacja w Polsce wywołana koronawirusem SARS-COV-2 zmusiła organizatorów Meetings Week Poland do odwołania wydarzenia w terminie 22-24 kwietnia 2020. W  ostatnich dniach wydarzenie otrzymało honorowy patronat Ministerstwa Rozwoju oraz  Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej dr Roberta Andrzejczyka.

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszych działań, ale w obecnej sytuacji organizacja tak dużego wydarzenia jest niemożliwa w planowanym terminie. Wszystkim uczestnikom, którzy dokonali już wpłaty za swój udział w wydarzeniu, w ciągu trzech najbliższych dni zostaną zwrócone wpłaty.

– Część jednak z nas jest przekonana, że Meetings Week po zakończeniu epidemii powinien się odbyć, może w zmienionej trochę formule, dostosowanej do aktualnych i przyszłych potrzeb naszej branży. Będziemy was na bieżąco informować o podejmowanych przez organizatorów krokach, będziemy stale monitorować przebieg epidemii i natychmiast  reagować, jak stan epidemii się zakończy. Jeśli będzie taka wola naszego środowiska, wydarzenie odbędzie się w terminie późniejszym. W tej trudnej sytuacji jesteśmy razem, obecnie najważniejsze jest, żebyśmy pozostali zdrowi. Ale po zapaści przyjdzie czas na trudną odbudowę rynku MICE, jak i całej turystyki.

Anna Jędrocha, Wiceprezes SKKP, koordynator MWP2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.