Nowa aplikacja e-certyfikacji ,,it’’ od Polskiej Organizacji Turystycznej

0
1490
Na początku ubiegłego tygodnia Polska Organizacja Turystyczna uruchomiła na swojej oficjalnej stronie internetowej E-Certyfikację Informacji Turystycznej. Wprowadzona aplikacja ma znacznie ułatwić i przyśpieszyć procedury zgłaszania wniosków przez centra i punkty informacji turystycznej, usprawnić dalszą ich weryfikację oraz przyznawanie punktów kategoryzacyjnych w skali od jednej do czterech gwiazdek.

Cały proces certyfikacji POT realizuje ze współpracującymi lokalnymi organizacjami turystycznymi. System jest zgodny z jawnymi kryteriami Polskiego Systemu Informacji Turystycznej, a całość procedur szczegółowo określa regulamin.

Regulamin%20certyfikacji%20informacji%20turystycznej%20w%20Polsce%202018

Pozytywne przejście przez proces oceny i uzyskanie gwiazdek certyfikacyjnych Polskiego Systemu Informacji Turystycznej jest warunkiem udziału punktów i centrów informacji turystycznej w konkursie POT i Forum Informacji Turystycznej na „Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce”.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/aplikacja-e-certyfikacja-informacji-turystycznej-juz-dziala#t.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.