Czołowy portal do zamawiania jedzenia online poszerza flotę

1
982
Platforma Pyszne.pl rozpoczęła w ubiegłym tygodniu współpracę z wypożyczalnią elektrycznych skuterów miejskich JedenŚlad. Firma ta jest wyłącznym dostawcą skuterów elektrycznych, z których będą korzystali pracownicy portalu.

Każdy skuter wyposażony jest m.in. w box dostawczy, pakiet serwisowy door-2-door, ładowarkę sieciową oraz dwa komplety baterii (jeden umożliwia pokonanie 50 km). Korzystanie z elektrycznej wersji jednośladów pozwala nie tylko ograniczyć spaliny, ale jest także dużo bardziej ekonomiczne – przejechanie stu kilometrów skuterem elektrycznym kosztuje 1 zł. Oznacza to o 60% tańsze koszty, niż w przypadku spalinowej wersji pojazdu. Ze skuterów będą mogły skorzystać wszystkie restauracje współpracujące z portalem Pyszne.pl.

„Cieszymy się, że obok rowerów elektrycznych możemy wprowadzić kolejny pojazd przyjazny środowisku – elektryczne skutery. Dzięki współpracy z JedenŚlad umożliwiamy restauracjom proste i korzystne cenowo uruchomienie oraz rozbudowę własnych dostaw” – powiedział Arkadiusz Krupicz, dyrektor zarządzający Pyszne.pl, cytowany przez Portal Spożywczy.

Wypożyczalnia JedenŚlad rozpoczęła swoją działalność w maju 2007 roku. Obecnie współpracują z nią największe firmy takie jak KFC, PizzaHut Uber czy Let’s Deliver. Jej misją jest zapewnienie mieszkańcom ekologicznego i współdzielonego transportu, a do korzystania z oferowanych pojazdów wystarczy jedynie aplikacja i dowód osobisty. Wypożyczalnia stale się rozwija – póki co oferuje 100 skuterów w stolicy, lecz do końca 2019 roku po warszawskich ulicach ma jeździć 500 skuterów obsługiwanych przez wypożyczalnię. Jednoślady z czasem będą także dostępne w innych polskich miastach.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo fajnie, bo elektryczne skutery są idealne dla dowozu jedzenia, tylko czemu znowu chińskie? Nie ma lepszych????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.