MPI Poland Chapter zaprasza na III edycję szkoleń Meeting Professional Exellence Classes

0
783

Już w październiku rusza nowa odsłona programu edukacyjnego Meeting Professional Exellence Classes organizowanego przez MPI Poland Chapter. Kolejna edycja cyklu warsztatów, tym razem realizowana pod hasłem „Hot Business Trends”, umożliwi dalszy rozwój, edukację i integrację branży MICE. Projekt MPEC 2019/2020 to 6 spotkań, 4 miasta i 4 tematy szkoleń.

Nowy cykl rozpocznie się 8 października 2019 roku w Warszawie szkoleniem poświęconym storytellingowi. W kolejnym roku organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji, z uwagi na atrakcyjną tematykę spotkań, opartą na aktualnych trendach, które dotyczą wszystkich członków przemysłu spotkań.

Hot Business Trends to trendy, które mogą zmienić biznes każdej firmy. Wielu z nas nie dostrzega, jak te idee mają się do organizacji, w których działamy, jak wpływają na strategie działania, postawy i zachowania klientów, efektywność pracowników i skuteczność realizowanych projektów. W nadchodzącym cyklu Meeting Professional Excellence Classes zaprezentujemy kilka uniwersalnych, wyselekcjonowanych trendów, które niosą możliwość zmodyfikowania działalności firm oraz praktycznego zastosowania ich, celem stworzenia nowych propozycji wartości. Storytelling, nowoczesna sprzedaż, zwinne spotkania czy wzmacnianie odporności psychicznej? O tym się mówi! Już teraz wpiszcie sobie do kalendarzy! – zapowiada Monika Dymacz-Kaczmarczyk – Prezes MPI Poland Chapter.

Członkowie Stowarzyszenia niezmiennie podkreślają, że równie ważne, jak wartość merytoryczna spotkań edukacyjnych, jest tworzenie komfortowej przestrzeni do budowania wartościowej sieci kontaktów biznesowych i możliwości odwiedzenia i poznania atrakcyjnych obiektów przystosowanych do organizacji rozmaitych wydarzeń, dlatego też szkolenia odbywają się w różnych częściach kraju. Kluczowymi partnerami każdego warsztatu są w związku z tym lokalne Convention Bureau oraz venue.

Bardzo nam zależy na aktywizacji profesjonalistów branży spotkań we wszystkich regionach kraju, dlatego stale zachęcamy do współpracy podczas realizacji wydarzeń z cyklu MPEC! Ciekawa formuła spotkań i świetnie oceniana merytoryka zapewniają nam wciąż rosnące zainteresowanie organizowanymi przez nas warsztatami, co jeszcze bardziej motywuje nas do wyznaczania nowych ścieżek i przybliżania naszej oferty kolegom z branży w kolejnych lokalizacjach. Wspaniale współpracuje się z partnerami, którzy sami zapraszają nas do swoich miast, jak m.in. podczas finałowego wydarzenia z drugiej edycji cyklu,  w Poznaniu, dlatego również konsekwentnie wracamy do niektórych miejscowości. – opowiada Marta Kicler – Wiceprezes ds. Edukacji i ustępująca Prezes MPI Poland Chapter.

Wszystkie spotkania tradycyjnie będą realizowane w duchu edutainment, a ich głównym celem będzie rozwój kompetencji profesjonalistów branży spotkań.

Aktualne informacje na temat kolejnych wydarzeń będą udostępniane na stronie: www.mpiweb.org/chapters/poland.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.