Autentyczna kuchnia Indii w Sopocie: Otwarcie Masala Kitchen

0
771
Fot.: Facebook - Masala Kitchen

Nowo otwarta restauracja „Masala Kitchen” w Sopocie przenosi smaki Indii na polskie wybrzeże. Nowy punkt gastronomiczny, będący częścią uznawanego szwedzkiego konceptu TACC, rozpoczął działalność, wprowadzając autentyczną indyjską kuchnię dla mieszkańców Sopotu i przyjezdnych.

„Masala Kitchen” to dziewiąta restauracja powstała w ramach konceptu TACC, który odnosi sukcesy w Szwecji i Hiszpanii. Kluczowym elementem tej propozycji jest Szef kuchni pochodzący z Indii, który wprowadza autentyczność poprzez przygotowywanie dań według tradycyjnych przepisów z Indii.

Restauracja oferuje szeroki wachlarz dań indyjskich – od klasycznych curry, przez aromatyczne dania przygotowane w piecu tandoor, po przekąski takie jak samosy i pakory. Menu jest różnorodne, z uwzględnieniem opcji wegetariańskich i wegańskich, które umożliwiają gościom poznanie bogactwa indyjskiej kuchni w pełnym zakresie.

W „Masala Kitchen” istotne są trzy filary: atmosfera, wysokiej klasy dania i doskonała obsługa. To połączenie tworzy wyjątkowe doświadczenie dla gości, którzy mają okazję zanurzyć się w kulturze kulinarnej Indii bez opuszczania Sopotu.

„Masala Kitchen” mieści się przy Placu Zdrojowym 1 w Sopocie. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej restauracji oraz na profilach na Instagramie i Facebooku:

Strona internetowa: https://masalakitchen.pl

Instagram: https://www.instagram.com/masalakitchensopot/

Facebook: https://www.facebook.com/MasalaKitchenSopot/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.