Modlitewny protest przed restauracją Madonna w Warszawie

0
1398
Fot.: FB/ restauracja Madonna Warszawa

W Warszawie niedawno otwarta włoska restauracja o nazwie Madonna wzbudziła wiele emocji ze względu na nietypowy wystrój wnętrza. Obok figury Maryi, na ścianach zawisły obrazy przedstawiające Matkę Boską z twarzą popularnych ikon popkultury jak Rihanna czy Lana Del Rey. Dodatkowo, goście mogą zobaczyć wizerunki Jezusa Chrystusa z twarzą aktora Keanu Reeves. Wnętrze restauracji, chociaż spotkało się z uznaniem wielu klientów, dla niektórych stało się przedmiotem oskarżeń o profanację i obrażanie uczuć religijnych.

Sytuacja nabrała na znaczeniu, kiedy niezadowolenie z wystroju przerodziło się w protest modlitewny zorganizowany przed wejściem do lokalu. Restauracja zareagowała na te wydarzenia z zaskoczeniem, określając sytuację jako „kuriozalną” i podkreślając, że nie było jej zamiarem nikogo obrażać. W odpowiedzi na protest, zespół Madonna zaproponował, że na przyszłe podobne wydarzenia przygotuje termosy z herbatą i włoskie przekąski.

Nieobce były także działania online, gdzie restauracja doświadczyła fal negatywnych recenzji, które zalały jej stronę w Google. Restauracja podkreśliła, że pomimo niespodziewanej krytyki, pozostaje wierna swojemu stylowi i jakości oferowanych usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.