Niezwykłe miejsce niedaleko Warszawy członkiem SBE

0
1036
Stowarzyszenie Branży Eventowej zrzesza agencje eventowe, dostawców oraz lokalizacje. W ostatnim czasie do trzeciej grupy dołączył Pałac Mała Wieś – położona w sercu Mazowsza unikatowa, klasycystyczna posiadłość z XVIII wieku. Dwustuletni Pałac wraz z okalającym go zespołem parkowym to również nowoczesne i prestiżowe centrum hotelowo-konferencyjne.

Pałac Mała Wieś to kompleks hotelowy łączący piękno XVIII-wiecznej architektury i czterogwiazdkowego luksusu. Odrestaurowany z najwyższą starannością budynek Pałacu otaczają cztery zabytkowe Oficyny, które wraz z nowo wybudowanym Spichlerzem tworzą bazę noclegową dla ponad 120 osób. Już jesienią Pałac Mała Wieś odda do dyspozycji gości Dom Ogrodnika, który będzie dysponował 16 pokojami dwuosobowymi o najwyższym standardzie.

Zespół pałacowy w Małej Wsi to przede wszystkim niezwykłe przestrzenie eventowe z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Zaplecze konferencyjne to 11 sal i saloników biznesowych. Dumą Pałacu Mała Wieś jest dwupoziomowa sala bankietowa – Nowa Oranżeria, która zachwyca swym rozmachem i możliwościami. Nowa Oranżeria to dwie, niezwykle wyszukane sale balowe o łącznej powierzchni eventowej 850 m2. Foyer o powierzchni blisko 50 m2 przystosowane jest do organizowania przerw kawowych, koktajli czy wystaw artystycznych.

Źródło: palacmalawies.pl

Kulinarnym sercem Pałacu jest Restauracja Stara Wozownia, gdzie kucharze dbają, by dania zachwycały połączeniem produktów i zniewalały smakiem. Koneserzy wytrawnych trunków odnajdą swoje miejsce w przypałacowej Winiarni, a smakosze herbat – w Herbaciarni, z tarasu której roztacza się malowniczy widok na Ogród Francuski i romantyczny park w stylu angielskim.

W Stowarzyszeniu Branży Eventowej jest jedenaście lokalizacji członkowskich. Pałac Mała Wieś z pewnością będzie stanowić częstą destynację oraz ważny punkt na mapie polskiego przemysłu spotkań.

Więcej informacji na temat tego wyjątkowego kompleksu znajdą Państwo na stronie www.palacmalawies.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.