METT & JUCIE w Warszawie

0
367
Fot.: Materiały prasowe Best Company Solutions

METT & JUCIE takie hasło ostatnio towarzyszyło cyklowi spotkań związanych z nowoczesnym sprzętem firmy ZUMEX, organizowanym przez Best Company Solutions w Warszawie.

Na rynku jest wiele profesjonalnych urządzeń, ale tylko niektóre z nich gwarantują wysoką wydajność i funkcjonalność, które przekładają się na niepowtarzalny smak oraz wysoką jakość soków.

Polacy zwracają coraz baczniejszą uwagę na zdrowe odżywianie i chętnie kupują świeżo wyciskane soki przez cały rok. Dlatego w ofercie każdej restauracji, kawiarni, a nawet piekarni czy stacji paliw powinien on na stałe zagościć w menu.

Fot.: Materiały prasowe Best Company Solutions

Niestety na sklepowych półkach brakuje soków, które byłyby nieprzetworzone. Producenci poddają wyroby pasteryzacji, aby dłużej zachowały świeżość – podczas tego procesu soki tracą większość składników odżywczych. Rozwiązaniem jest wyciskanie soków samodzielnie, jednak może to zajmować dużo czasu, zwłaszcza jeśli chcemy to zrobić własnoręcznie. Z pomocą przychodzą automatyczne wolnoobrotowe wyciskarki do warzyw i owoców.

Znaleźć jakąkolwiek wyciskarkę do cytrusów nie jest trudno. Trudno jest znaleźć tę najlepszą – gwarantującą otrzymanie zdrowego i pełnowartościowego świeżo wyciskanego soku.

Fot.: Materiały prasowe Best Company Solutions

Eksperci z Best CS rekomendują wyciskarki renomowanej, światowej marki Zumex. Ten hiszpański ekspert w produkcji profesjonalnych, automatycznych wyciskarek do owoców i warzyw jest autorem innowacyjnego systemu wyciskania soków, który idealnie sprawdza się w sektorze HoReCa, a także pensjonatach i centrach SPA. Urządzenia ZUMEX to wyciskarki różnych rozmiarów, z pojemnikami na odpady lub bez, a nawet urządzenia samoobsługowe. Dzięki możliwości oddzielenia wnętrza owocu od jego skórki i technologii antybakteryjnej ASP, Hiszpanie oferują najwyższej jakości czyste i świeże soki owocowe i warzywne.

Fot.: Materiały prasowe Best Company Solutions

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.