Premierowy obiekt marki Renaissance już przyjmuje gości

0
1214
Chopin Airport Development otworzył właśnie pierwszy w Polsce pięciogwiazdkowy hotel sąsiadujący z lotniskiem. Zlokalizowany naprzeciwko terminalu Lotniska Chopina w Warszawie hotel Renaissance Warsaw Airport to również pierwszy w kraju obiekt tej prestiżowej marki, którą zarządza Marriott International – największa na świecie sieć luksusowych hoteli.

„Cieszymy się, że po ośmiu latach od rozpoczęcia prac projektowych, związanych z powstaniem hotelu Renaissance, udało nam się dokończyć dzieło i oddać do użytku luksusowy hotel marki Renaissance. Ostatnie dwa lata, od kiedy pełnię funkcję Prezesa Zarządu Chopin Airport Development, to czas bardzo intensywnej pracy całego Zarządu oraz wszystkich pracowników, który został przekuty w wielki sukces. W tym czasie nadrobiliśmy to, czego nie udało się dokonać w ciągu ostatnich ośmiu lat. Nam udało się przełamać tę niemoc i doprowadzić do otwarcia hotelu” – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development

Renaissance Warsaw Airport Hotel sąsiaduje z działającym od 2003 roku czterogwiazdkowym obiektem Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Oba hotele, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego na Okęciu, będą uzupełniać się swoją ofertą.

Nowy obiekt marki Renaissance inspirowany jest polskim wzornictwem lat 60. Wystrój pokoi został zaprojektowany w oparciu o motywy vintage, które harmonijnie łączą się z wątkami polskiej kinematografii i współczesnego designu. Przylotniskowy hotel oferuje gościom 214 w pełni wyciszonych, komfortowych pokoi oraz 11 luksusowych apartamentów.

Hotelowa Restauracja Challenge ’32 zaserwuje lokalne specjały przygotowane w oparciu o wielowiekowe przepisy w nowoczesnej odsłonie i inspirowane sezonowymi produktami. W barze nGin tworzone są z kolei koktajle w oparciu o szeroki wybór międzynarodowych i polskich trunków. Dla spragnionych odpoczynku turystów przeznaczono natomiast luksusowe SPA z saunami i strefę relaksu z basenem, skąd rozciąga się niezapomniany widok na odlatujące samoloty.

Renaissance Warsaw Airport Hotel jest także przygotowany na organizację dużych wydarzeń. Obiekt dysponuje przestrzenią konferencyjną o łącznej powierzchni ponad 844 m², składającą się z 7 sal dowolnie aranżowanych na każdy event oraz Sali Balowej, która dostosowywana jest do charakteru imprezy.

„Dbałość o detale na każdym poziomie, wystrój wnętrz, ale przede wszystkim smaki i zapachy, które zapewnią gościom niezapomniane przeżycia i autentyczne doświadczenia, inspirowane lokalnym charakterem miejsca – to filozofia marki Renaissance” – tłumaczy Dariusz Oleksiak, Dyrektor Generalny Renaissance Warsaw Airport Hotel

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.