Profexpol uczestnikiem hotelowego BSD Online

0
776

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce spotkaniu biznesowym relacji kupiec/dostawca w formie online. Letnia edycja wydarzenia wystartuje 28 lipca we wtorek i potrwa do środy. To nowatorskie rozwiązanie jest doskonałym sposobem na spotkanie się kilkudziesięciu dostawców produktów i usług dla branży hotelowej, z osobami, które uczestniczą w procesie zakupowym. Do uczestników wydarzenia dołączyła firma Profexpol.

Firma Profexpol specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kosmetyków oraz galanterii hotelowej. Jest dystrybutorem włoskiej firmy GFL – producenta innowacyjnych kosmetyków i akcesoriów najwyższej klasy. Wszystkie oferowane produkty spełniają europejskie normy obowiązujące dla kosmetyków i od 10 lat dostępne są na rynkach Cypru, Grecji oraz Malty. Przestrzeganie ścisłych procedur produkcyjnych, dobranie najlepszych surowców, ekstraktów naturalnych oraz uwodzących aromatów, gwarantuje satysfakcję i relaksujący wypoczynek gościom SPA i hoteli. Firma na specjalne życzenie dokonuje personalizacji produktów poprzez umieszczenie logo klienta na kosmetykach i akcesoriach oraz ma możliwość opracowania indywidualnej linii pielęgnacyjnej. Przez cały ten proces przeprowadzają doświadczeni i kreatywni eksperci, aby upewnić się, że końcowy produkt spełni, a nawet przewyższy oczekiwania.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

Patronat na wydarzeniem sprawuje Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – IGHP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.