Paweł Marzec dyrektorem generalnym H15 Hotel Francuski i N33 Premium Apartments

0
819
Fot.: H15 Hotel Francuski

Paweł Marzec, doświadczony menedżer w branży hotelarskiej, objął stanowisko General Managera w H15 Hotel Francuski oraz N33 Premium Apartments, należących do Grupy Dobry Hotel. Informacją o swoim awansie Marzec podzielił się na swoim profilu LinkedIn.

Marzec posiada bogate doświadczenie w sektorze hotelarskim. Pracę w branży rozpoczął w 2014 roku w Park Inn by Radisson. Następnie pracował w Q Hotel. W lipcu 2017 roku dołączył do Grupy Dobry Hotel, gdzie początkowo pełnił funkcję recepcjonisty w Hotelu Unicus Palace. Następnie pracował jako recepcjonista w H15 Palace, kierownik recepcji w H15 Hotel Francuski, a od stycznia do lipca 2023 roku był zastępcą dyrektora Hoteli H15 Hotel Francuski i Hotel Unicus.

H15 Hotel Francuski, którego Paweł Marzec jest teraz dyrektorem generalnym, to obiekt o bogatej historii, usytuowany w sercu Krakowa, naprzeciw Muzeum Czartoryskich. Hotel jest pierwszym budynkiem w Krakowie wzniesionym specjalnie jako hotel, a jego historia sięga początku XX wieku. Obiekt oferuje 43 pokoje i apartamenty, które łączą klasyczną elegancję z nowoczesnym designem. W hotelu znajduje się również Brasserie L`OLYMPIQUE, gdzie serwowane są dania kuchni francuskiej wzbogacone o najnowsze trendy nouvelle cuisine.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.