Sztafeta w hotelu, czyli niezwykłe wyzwanie prosto z USA

0
1112
Sprinter licealnej drużyny McKinney Lions z Teksasu, Antwuane Johnson, zamieścił w mediach społecznościowych nagranie z nietypowego biegu sztafetowego, który odbył się na… korytarzach jednego z amerykańskich hoteli. Pomysłodawcy liczą, że wyzwanie zostanie podjęte przez jak największą liczbę osób z wielu krajów. Czekamy zatem na pierwszych odważnych z Polski!

Drużyny nocujące w hotelu Embassy Suites Hotel postanowiły wziąć szybki rewanż za zmagania w ramach UIL State Track & Field Meet, ale przede wszystkim dobrze się zabawić. Za bieżnię posłużyły hotelowe korytarze, a jako pałeczek użyto butelek z napojem izotonicznym.

Film odtworzyło już ponad 2,5 mln internautów, a nagranie stało się prawdziwym hitem sieci. Nie brakuje nawet głosów, że powinien być to nowy sport olimpijski! Kolejni odważni podejmują już wyzwanie, więc pozostaje czekać, aż do #HotelRelayChallenge przystąpią Polacy. Pytanie tylko, który hotel w kraju nad Wisłą jest przygotowany logistycznie na organizację tak poważnego przedsięwzięcia…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.