Sztafeta w hotelu, czyli niezwykłe wyzwanie prosto z USA

0
296
Sprinter licealnej drużyny McKinney Lions z Teksasu, Antwuane Johnson, zamieścił w mediach społecznościowych nagranie z nietypowego biegu sztafetowego, który odbył się na… korytarzach jednego z amerykańskich hoteli. Pomysłodawcy liczą, że wyzwanie zostanie podjęte przez jak największą liczbę osób z wielu krajów. Czekamy zatem na pierwszych odważnych z Polski!

Drużyny nocujące w hotelu Embassy Suites Hotel postanowiły wziąć szybki rewanż za zmagania w ramach UIL State Track & Field Meet, ale przede wszystkim dobrze się zabawić. Za bieżnię posłużyły hotelowe korytarze, a jako pałeczek użyto butelek z napojem izotonicznym.

Film odtworzyło już ponad 2,5 mln internautów, a nagranie stało się prawdziwym hitem sieci. Nie brakuje nawet głosów, że powinien być to nowy sport olimpijski! Kolejni odważni podejmują już wyzwanie, więc pozostaje czekać, aż do #HotelRelayChallenge przystąpią Polacy. Pytanie tylko, który hotel w kraju nad Wisłą jest przygotowany logistycznie na organizację tak poważnego przedsięwzięcia…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj