Melon Catering uświetnił urodzinowy bankiet wybitnego kompozytora

0
429
23 listopada, a więc w dzień urodzin Krzysztofa Pendereckiego, w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej odbyła się uroczysta gala poprzedzająca koncert Orkiestry Sinfonia Varsovia poprowadzony między innymi przez samego kompozytora. Z okazji tego wzniosłego wydarzenia firma Melon Catering przygotowała urodzinowy bankiet, który wprawił w zachwyt wszystkich uczestników.

Podczas piątkowego wieczoru goście zostali poczęstowani doskonałym winem oraz pysznymi przekąskami z ciepłego i zimnego bufetu. Największy entuzjazm wzbudził jednak ogromny tort przygotowany w pracowni cukierniczej Melon Catering.

Reklama

Ważący ponad 40 kg tort z grafiką podobizny samego solenizanta miał powierzchnię ponad 1,5 m2. Grafika na torcie przedstawiająca wizerunek jubilata stanowiła motyw przewodni Festiwalu Krzysztofa Pendereckiego z okazji 85. urodzin kompozytora.

Korzenie Melon Catering (daw. Party Serwis Catering) sięgają prowadzonego od lat 70. elitarnego klubu dyplomatycznego w Jabłonnie k. Warszawy i kultowej w tamtych latach restauracji „Kameralna” przy ul. Foksal. Dzisiaj firma zarządzana przez Emilię Melon-Olchowicz oraz Tomasza Melona jest partnerem biznesowym wielu poważanych instytucji, organizacji i przedsiębiorstw, co jeszcze bardziej mobilizuje całą załogę do ciężkiej pracy. Wyśmienita kuchnia to wizytówka marki, ale do realizacji doskonałego przyjęcia niezbędny jest również zaufany, kompetentny zespół pracowników, którzy dążą do doskonałości i zawsze mocno wsłuchują się w potrzeby klienta, oraz rozbudowana flota dostawcza. Nowoczesna siedziba firmy zlokalizowana jest na warszawskim Okęciu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!