Metro-Catering-System, czyli sposób na niezawodne pakowanie

0
1903
Metro-Catering-System to nowoczesny sposób pakowania różnych potraw oparty na niezawodnych urządzeniach i wysokiej jakości opakowaniach. System M-C-S został stworzony przez firmę Metro-Plast z myślą o firmach działających w sektorze gastronomicznym, które poszukują nowych sposobów pakowania dań gotowych i pragną wyróżnić się na tle konkurencji niebagatelnym, innowacyjnym, wysokiej jakości opakowaniem, jednocześnie nie narażając się na wysokie koszty.

Podstawowym profilem działalności Metro-Catering-System jest dystrybucja i produkcja opakowań przeznaczonych dla gastronomii, przemysłu oraz handlu. Jego pomysłodawca, firma Metro-Plast z Nysy, od przeszło 13 lat zajmuje się również sprzedażą maszyn i urządzeń do pakowania żywności. To największy dostawca tego typu produktów w Polsce.

Firmy cateringowe, które myślą o dostawach dań gotowych do swoich klientów i chcą zachować najwyższą jakość, powinny pomyśleć przede wszystkim o właściwym opakowaniu. Tylko takie działanie gwarantuje zadowolenie klienta. Użycie złej jakości opakowań może zniweczyć pracę nawet najlepszego kucharza i zniechęcić klientów do dalszych zakupów.

Po wielu latach doświadczeń Metro-Plast opracował więc najbardziej ekonomiczny system pakowania dań gotowych: Metro-Catering-System (M-C-S). Umożliwia on pakowanie potraw w plastikowe lub papierowe tacki zgrzewalne o różnych wielkości i kształcie. Zamknięcie opakowania folią za pomocą zgrzewu jest dużo tańsze i bardziej efektywne niż stosowanie standardowego wieczka. Pozwala na uzyskanie hermetycznego zamknięcia gwarantującego bezpieczny transport, podczas którego poszczególne składniki nie wydostaną się na zewnątrz i zachowają odpowiednią temperaturę.

Urządzenia do zgrzewu M-C-S są bardzo proste w obsłudze i nie wymagają praktycznie żadnych kwalifikacji od personelu, a dzięki niewielkim rozmiarom zmieszczą się praktycznie w każdej kuchni. Opatentowane rozwiązania systemów docisku MV oraz wielofunkcyjnych matryc Ifinity sprawiają, że cykl pakowania i zgrzewania trwa tylko kilka sekund. Podobnych rozwiązań nie sposób znaleźć w konkurencyjnych urządzeniach tego typu.

W tym przypadku klient sam decyduje, jakiego opakowania będzie używał i zgodnie z jego potrzebami wykonywane są matryce pod wybrany model urządzenia. Można więc korzystać z opakowania o dowolnym kształcie, pojemności i ilości komór, aby odpowiednio zapakować wybraną potrawę. W asortymencie Metro-Plastu znajdują się również maszyny z uniwersalnymi, wielofunkcyjnymi matrycami dostosowanymi do kilkunastu typów opakowań.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Metro-Plast na oficjalnej stronie internetowej:
http://metro-catering-system.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.