Powstanie nowa restauracja w Nowej Soli

0
863

Jak podaje serwis nowasol.naszemiasto.pl w Nowej Soli powstanie restauracja pod szyldem McDonald’s. Znamy datę rozpoczęcia budowy i uruchomienia restauracji.

Budowa restauracji tej sieci była zapowiadana od bardzo wielu lat, jednak do tej pory plany nie były realizowane. Teraz w sprawie zabrał oficjalnie głos sam prezydent Nowej Soli.

Jacek Milewski, prezydent miasta Nowa Sól
„Po kilkunastu tygodniach rozmów to już pewne. Powstanie w Naszym Mieście restauracja sieci McDonald’s. Obiekt stanie obok Parku Handlowego przy Rondzie Gedii. Jedni z Naszych Mieszkańców się na pewno bardzo ucieszą, inni będą psioczyć. Dla mnie to przede wszystkim kolejny dowód na konsekwentny rozwój gospodarczy Naszego Miasta. I to się przede wszystkim liczy 💛💙👍.”

Restauracja McDonald’s powstanie obok nowego Parku Handlowego S1, przy Rondzie Gedii.

Nowa inwestycja to także nowe miejsca pracy, a tych przewiduje się aż siedemdziesiąt. Rekrutacja ruszy pod koniec wakacji. Pozwolenie na budowę zostało wydane, a więc inwestycja ruszy lada chwila. Otwarcie lokalu planowane jest na przełomie października i listopada, czyli dosłownie za kilka miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.