Powstanie nowa restauracja w Nowej Soli

0
932

Jak podaje serwis nowasol.naszemiasto.pl w Nowej Soli powstanie restauracja pod szyldem McDonald’s. Znamy datę rozpoczęcia budowy i uruchomienia restauracji.

Budowa restauracji tej sieci była zapowiadana od bardzo wielu lat, jednak do tej pory plany nie były realizowane. Teraz w sprawie zabrał oficjalnie głos sam prezydent Nowej Soli.

Jacek Milewski, prezydent miasta Nowa Sól
„Po kilkunastu tygodniach rozmów to już pewne. Powstanie w Naszym Mieście restauracja sieci McDonald’s. Obiekt stanie obok Parku Handlowego przy Rondzie Gedii. Jedni z Naszych Mieszkańców się na pewno bardzo ucieszą, inni będą psioczyć. Dla mnie to przede wszystkim kolejny dowód na konsekwentny rozwój gospodarczy Naszego Miasta. I to się przede wszystkim liczy 💛💙👍.”

Reklama

Restauracja McDonald’s powstanie obok nowego Parku Handlowego S1, przy Rondzie Gedii.

Nowa inwestycja to także nowe miejsca pracy, a tych przewiduje się aż siedemdziesiąt. Rekrutacja ruszy pod koniec wakacji. Pozwolenie na budowę zostało wydane, a więc inwestycja ruszy lada chwila. Otwarcie lokalu planowane jest na przełomie października i listopada, czyli dosłownie za kilka miesięcy.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!