Lotnisko Chopina wprowadza kapsuły do spania dla podróżnych – znamy ceny

0
1163
Fot.: https://www.facebook.com/LotniskoChopina

Długie przesiadki czy wczesne przybycie na lotnisko nie muszą już oznaczać niewygodnego czekania. Lotnisko Chopina w Warszawie wprowadziło innowacyjne rozwiązanie dla podróżnych – kapsuły do spania.

Strefa z kapsułami została zaprojektowana przede wszystkim z myślą o pasażerach w tranzycie przez Warszawę. Niemniej jednak, jest dostępna dla wszystkich osób wylatujących z Warszawy do krajów spoza strefy Schengen.

Każda kapsuła wyposażona jest w komfortowy materac o długości ponad 220 cm, co gwarantuje wygodny odpoczynek dla każdego. W cenę wliczone są dodatkowe udogodnienia takie jak opaska na oczy, zatyczki do uszu, kapcie, poduszkę oraz koc. Dla tych, którzy martwią się o swoje rzeczy, pod materacem znajduje się schowek, w którym bez problemu zmieści się walizka kabinowa.

Fot.: https://www.facebook.com/LotniskoChopina

Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z fotelu do masażu – bez dodatkowych opłat. Kapsuły zlokalizowane są w strefie non-Schengen, w obszarze gate’ów autobusowych 2N/3N. Aktualnie dostępne są w godzinach od 19:00 do 7:00, ale planowane jest przedłużenie dostępności do całodobowej.

Fot.: https://www.facebook.com/LotniskoChopina

Jeśli chodzi o koszty, za jedną godzinę odpoczynku w kapsule trzeba zapłacić 60 zł. Dwie godziny to koszt 110 zł, a każda kolejna rozpoczęta godzina to wydatek 40 zł.

Fot.: https://www.facebook.com/LotniskoChopina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.