Oryginalne meble z łódzkiego hotelu Pałac Polonia zostaną wystawione na sprzedaż!

0
1485

W najbliższy poniedziałek 11 maja na wielbicieli aranżacji wnętrz oraz home stagingu czeka nie lada gratka. Na terenie łódzkiego hotelu Pałac Polonia odbędzie się bowiem wyjątkowa wyprzedaż starego wyposażenia, które w minionych latach służyło gościom tego legendarnego obiektu.

Historyczny obiekt znajduje się właśnie w fazie gruntownej renowacji. Nie chodzi jednak o elewację budynku zlokalizowanego przy zbiegu ulic Narutowicza i Kilińskiego, lecz o jego wnętrza. Jak informuje menedżer hotelu Pałac Polonia, trwa etap całkowitej wymiany wyposażenia na trzech górnych piętrach hotelu. Modernizacja ma charakter kompleksowy – wydzielane są kolejne lokale użytkowe, a istniejące wcześniej pokoje są powiększane i na nowo aranżowane. W planach jest także utworzenie dodatkowego baru dla gości.

Wyposażenie, które podlega obecnie wymianie, dość niespodziewanie otrzyma jednak drugie życie. W poniedziałek 11 maja od godziny 8:00 rozpocznie się pierwsza z kilku zaplanowanych na bieżący rok wyprzedaży oryginalnych mebli hotelowych, armatury łazienkowej i sprzętu RTV. Za niewielkie pieniądze (od kilku do kilkudziesięciu złotych) będzie można nabyć m.in. biurka, komody, stoły i krzesła, kanapy i łóżka, fotele, lustra, ozdobne żyrandole oraz różnego rodzaju lampy. Na sprzedaż zostanie również wystawiona większość wyposażenia łazienek (w tym umywalki czy muszle klozetowe), a także niektóre telewizory i radioodbiorniki.

Termin kolejnej akcji wyprzedażowej organizowanej w łódzkim hotelu Pałac Polonia nie został jeszcze upubliczniony, wiadomo natomiast, że po zakończeniu remontu obiekt zostanie skategoryzowany jako trzygwiazdkowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.