LOT wprowadza nowe egzotyczne połączenie

0
157
Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają dla swoich klientów nowe połączenia w 2019 roku. Od 17 września będzie można polecieć bezpośrednio z Warszawy do stolicy Indii.

Wszystkie loty będą odbywały się nowymi samolotami typu Dreamliner 787 amerykańskiego koncernu Boeing. Przewidywany czas pokonania 5271 km, jakie dzielą Warszawę z Delhi, wynosi 6 godzin 50 minut w przypadku wylotu z Polski oraz około 8 godzin w drodze powrotnej. Pierwsze bilety już pojawiły się w sprzedaży. Na temat nowego połączenia wypowiedział się Prezes PLL LOT – Rafał Milczarski:

„Długo oczekiwane połączenie LOT-u do Indii staje się faktem. Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że ten niezwykły kierunek dołącza dziś do rosnącej siatki połączeń LOT-u, a już we wrześniu tego roku, pierwszy Dreamliner LOT-u wyląduje w sercu Indii na Delhi Airport. To wspaniały moment w 90. letniej historii LOT-u, który jest jednocześnie miarą naszego dynamicznego rozwoju. Nowe połączenie nie tylko umożliwi najkrótszą i najwygodniejszą podróż między Polską a Indiami. Rejsy zapewniają pasażerom z i do Indii połączenie z kluczowymi miastami w Europie Zachodniej i Europie Środkowo-Wschodniej. Potencjał pasażerski jest ogromny – między Indiami, a Europą podróżuje obecnie aż 8,9 milionów pasażerów.”

Reklama

Oprócz kierunku indyjskiego, 2019 rok przyniesie również poszerzenie dostępnych już wcześniej możliwości. Już 1 kwietnia pojawi się nowa alternatywa podróży do Bukaresztu, do którego będzie można dotrzeć prosto z Krakowa. Rozkład przewiduje wyloty w poniedziałki, środy i piątki, natomiast powroty we wtorki, czwartki oraz soboty. Nowością w ofercie balickiego lotniska będzie również Dubrownik (Chorwacja). Sobotnie kursy sezonowe do malowniczego miasta w południowej Dalmacji potrwają od 25 maja do 28 września.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.