LOT wprowadza nowe egzotyczne połączenie

0
577
Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają dla swoich klientów nowe połączenia w 2019 roku. Od 17 września będzie można polecieć bezpośrednio z Warszawy do stolicy Indii.

Wszystkie loty będą odbywały się nowymi samolotami typu Dreamliner 787 amerykańskiego koncernu Boeing. Przewidywany czas pokonania 5271 km, jakie dzielą Warszawę z Delhi, wynosi 6 godzin 50 minut w przypadku wylotu z Polski oraz około 8 godzin w drodze powrotnej. Pierwsze bilety już pojawiły się w sprzedaży. Na temat nowego połączenia wypowiedział się Prezes PLL LOT – Rafał Milczarski:

„Długo oczekiwane połączenie LOT-u do Indii staje się faktem. Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że ten niezwykły kierunek dołącza dziś do rosnącej siatki połączeń LOT-u, a już we wrześniu tego roku, pierwszy Dreamliner LOT-u wyląduje w sercu Indii na Delhi Airport. To wspaniały moment w 90. letniej historii LOT-u, który jest jednocześnie miarą naszego dynamicznego rozwoju. Nowe połączenie nie tylko umożliwi najkrótszą i najwygodniejszą podróż między Polską a Indiami. Rejsy zapewniają pasażerom z i do Indii połączenie z kluczowymi miastami w Europie Zachodniej i Europie Środkowo-Wschodniej. Potencjał pasażerski jest ogromny – między Indiami, a Europą podróżuje obecnie aż 8,9 milionów pasażerów.”

Oprócz kierunku indyjskiego, 2019 rok przyniesie również poszerzenie dostępnych już wcześniej możliwości. Już 1 kwietnia pojawi się nowa alternatywa podróży do Bukaresztu, do którego będzie można dotrzeć prosto z Krakowa. Rozkład przewiduje wyloty w poniedziałki, środy i piątki, natomiast powroty we wtorki, czwartki oraz soboty. Nowością w ofercie balickiego lotniska będzie również Dubrownik (Chorwacja). Sobotnie kursy sezonowe do malowniczego miasta w południowej Dalmacji potrwają od 25 maja do 28 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.