Darmowe rowerowe dostawy Pyszne.pl wkraczają do kolejnego miasta

0
1665
Wrocław stał się drugim po Warszawie miastem, gdzie zostały uruchomione darmowe dla użytkowników szybkie dostawy realizowane przez Pyszne.pl. To kolejny sposób na poszerzenie oferty dla klientów popularnego serwisu do zamawiania jedzenia.

Pyszne.pl jest liderem polskiego rynku zamówień jedzenia online, współpracującym z ponad 6000 restauracji w całej Polsce. Tylko w pierwszym półroczu tego roku użytkownicy złożyli 5,23 mln zamówień o łącznej wartości ponad 248 mln zł. (około 55,9 mln €). Dalszy intensywny rozwój biznesowy serwisu pociąga za sobą inwestycje w user experience. Jednym z priorytetowych obszarów jest zaoferowanie użytkownikom jak najszerszego wyboru restauracji i dań. W momencie wprowadzenia darmowych dostaw rowerowych obsługiwanych przez serwis, do dziesiątek wrocławskich restauracji dostępnych na Pyszne.pl dołączają kolejne. Dodatkowo dzięki poręcznej funkcji śledzenia zamówienia Food Tracker® klienci mogą sprawdzić, kiedy dotrze do nich jedzenie.

„Rozwój dostaw realizowanych przez naszych rowerowych kurierów pozwala włączyć do oferty serwisu także te restauracje, które nie realizują dowozu jedzenia we własnym zakresie. Dzięki temu nasi wrocławscy użytkownicy mają łatwy dostęp do menu najbardziej rozchwytywanych restauracji w mieście. Zamówienia składane online podsycają z kolei rozwój biznesu wrocławskich restauracji i generują znaczące zyski” – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Pyszne.pl stawia też na ekologię. Dziesiątki krążących po Wrocławiu kurierów poruszają się na specjalnie zaprojektowanych w Holandii rowerach ze wspomaganiem elektrycznym. Jak pokazuje praktyka, pojazdy sprawdzają się na zakorkowanych ulicach lepiej niż samochody, nie dotyczą ich trudności z poszukiwaniem miejsca do parkowania, a przy tym są szybsze niż zwykłe rowery. Są przy tym przyjazne miastu i jego mieszkańcom, promują zdrowy styl życia.

„Kurierzy rowerowi to nasza szansa na wprowadzenie opcji dostaw, a więc rozwinięcie działalności. Inaczej koszty transportu, ubezpieczeń i zatrudnienia dodatkowych osób, a także wszelkie kwestie organizacyjne, w tym skomplikowana logistyka dostaw spadłyby na nas. Dzięki współpracy z Pyszne.pl płacimy tylko za zrealizowane dostawy, unikając kosztów stałych. Sami zaś możemy skupić się na tym, co robimy najlepiej, czyli przygotowywaniu najpyszniejszych burgerów i dodatków” – tłumaczy Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu restauracji Pasibus.

Kurierzy Pyszne.pl zatrudnieni są na atrakcyjnych warunkach, obejmujących elastyczny grafik i rozszerzony pakiet ubezpieczeń. Dostawcy korzystają wyłącznie z nowych serwisowanych rowerów wysokiej jakości, co ma ogromne znaczenie dla ich bezpieczeństwa. Na początku każdego dnia pracy zgłaszają się w bazie po odbiór sprzętu, a także skontrolowanych pod kątem czystości plecaków termicznych. W trasie są monitorowani przez dyspozytora, który wie, jak zareagować na nieprzewidziane sytuacje. Liczy się, aby zamawiający miał dobre doświadczenia z serwisem. Bardzo istotne jest także, aby kurierzy potrafili dobrze komunikować się z klientami, bez barier językowych i w uprzejmy sposób.

Usługa dostaw przy użyciu elektrycznych rowerów funkcjonuje od 2016 roku w Warszawie i cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników i restauracji. Dostawy realizowane przez kurierów Pyszne.pl w stolicy docierają średnio w czasie pół godziny. Najwięcej zamówień przypada na pory lunchu i kolacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.