Sofitel Warsaw Victoria Zdobywa Trzy Statuetki w World Travel Awards

0
348
Fot.: Materiały prasowe Sofitel Warsaw Victoria

Sofitel Warsaw Victoria wyróżniony w międzynarodowym konkursie World Travel Awards, odbierając trzy nagrody w trzech różnych kategoriach. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w hotelu Ritz-Carlton w Berlinie.

Hotel Sofitel został uhonorowany w kategoriach Poland’s Leading Business Hotel, Poland’s Leading City Hotel oraz Poland’s Leading Hotel Suite. Warto zaznaczyć, że Apartament Prezydencki hotelu po raz trzeci z rzędu został uznany za najlepszy w Polsce.

Położony w samym sercu Warszawy, Sofitel Warsaw Victoria jest doskonałą bazą do odkrywania bogactw kulturalnych i atrakcji miasta. Z okien hotelu roztacza się widok na malowniczy XVII-wieczny Ogród Saski oraz historyczne Stare Miasto, a kluczowe instytucje kulturalne, takie jak Teatr Wielki – Opera Narodowa, Filharmonia Narodowa oraz Muzeum Fryderyka Chopina, znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru.

Zwycięski Apartament Prezydencki to połączenie elegancji z nowoczesnością i komfortem. Umieszczony na najwyższym, 7. piętrze hotelu, apartament oferuje wyjątkowe udogodnienia oraz zapierający dech widok na plac Piłsudskiego. Został zaprojektowany przez renomowanego francuskiego architekta wnętrz Didiera Gomeza.

Organizacja World Travel Awards, założona w 1993 roku, ma na celu wyróżnianie i nagradzanie doskonałości we wszystkich sektorach branży turystycznej. Ceremonie wręczenia nagród odbywają się na całym świecie, aby uhonorować najlepsze osiągnięcia w poszczególnych regionach geograficznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.