Ogłoszono dyrektora powstającego hotelu marki ibis Styles w Lublinie

0
2345
Jarosław Dziak otrzymał nominację na stanowisko Dyrektora Generalnego hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto, który ma zostać oficjalnie zainaugurowany na początku drugiej połowy roku.

Jarosław Dziak swoją karierę w branży hotelarskiej rozpoczął w Hotelu Boss jako recepcjonista, awansując następnie na stanowisko kierownika recepcji. W 2003 roku przeniósł się do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Exploris w Piaskach, gdzie po dwóch latach został dyrektorem. Od 2005 do 2010 roku był zatrudniony jako menadżer ds. handlu i sprzedaży w Windsor Palace Hotel & Conference Center w Jachrance. Przez kolejne trzy lata Dziak pełnił funkcję dyrektora generalnego kompleksu rekreacyjno-biznesowego Las Woda w Wildze, a następnie Pałacu Czartoryskich w Sieniawie. W 2014 roku zaczął zarządzać obiektem Talaria Ladies SPA, a potem Kopieniec Fizjo-Med & SPA. W 2017 roku został dyrektorem hotelu ibis Styles w Grudziądzu, natomiast pod koniec ubiegłego roku oficjalnie ogłoszono, że obejmie stery hotelu ibis Styles Lublin Stare Miasto.

Powstający obiekt popularnej marki należącej do AccorHotels będzie posiadał w ofercie 110 pokoi. Hotel zostanie przystosowany zarówno do przyjęcia rodzin z dziećmi, jak i klientów biznesowych. Dodatkowym atutem będą duże sale konferencyjne wyposażone w odpowiedni sprzęt do prezentacji. Lubelski ibis Styles zaoferuje również swoim gościom przestronną restauracje z ciekawym menu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.