Hotel Professionals Management Group z nowym partnerem

0
1096
Do szeregów spółki partnerskiej Hotel Proffessionals Management Group dołączyła Katarzyna Stiller-Romanowska, od dwóch lat pełniąca w HPMG funkcję Dyrektora ds. Operacyjnych.

Katarzyna Stiller-Romanowska działa w branży hotelarskiej od 18 lat. Zanim dołączyła na stałe do HPMG, pracowała przy otwarciu siedmiu hoteli, między innymi Holiday Inn w Krakowie oraz DoubleTree by Hilton i Intercontinental w Warszawie. Razem ze swoją obecną spółką, piastując stanowisko Dyrektora ds. Operacyjnych, przyczyniła się z kolei do wystartowania dwóch obiektów pod szyldem Hampton by Hilton (pierwszy z nich znajduje się w Gdańsku, zaś drugi w Oświęcimiu – przyp. red.). Obecnie koordynuje m.in. projekt Park of Poland w Mszczonowie – największego, zadaszonego wodnego parku rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej.

„Jesteśmy dumni z osiągnięć Kasi w sektorze hospitality. Zarówno ja, jak i Guy Simmons byliśmy przekonani, że odniesie sukces od momentu, kiedy poznaliśmy ją przy okazji przygotowania do otwarcia hotelu Holiday Inn w Krakowie w 2001 r. Jej awans na partnera w naszej firmie to milowy krok w jej karierze, na który bez wątpienia zasługuje” – skomentował Alex Kloszewski, partner zarządzający HPMG.

Spółka Hotel Proffessionals Management Group zajmuje się doradztwem i zarządzaniem w branży hotelowej na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce. Swoje usługi kieruje do inwestorów oraz właścicieli hoteli, którzy nie mają doświadczenia w samodzielnym managemencie obiektu lub nie chcą zajmować się kwestiami operacyjnymi hotelu. HPMG stara się przyciągnąć klientów oferując dużą elastyczność swojej oferty dotyczącą długości zawieranych umów. Ofertę kieruje zarówno dla nowopowstających projektów, jak i istniejących już dłuższy czas na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.