[LIVE] Gastronomia zagraniczna – Chiny

0
936

Zapraszamy na kolejne spotkanie LIVE. Tym razem Rafał Krzycki i Rafał Pasenik zaprosili do rozmowy Joannę Boczek i Małgorzatę Modlińską, które opowiedzą jak działa stworzona przez nie gastronomiczna marka Pierogi Ladies w Szanghaju i Chinach. Do zobaczenia w środę, 3 czerwca o godzinie 10:00. 

„Zaczęłyśmy od sprzedaży pierogów na weekendowych marketach oraz sprzedaży wysyłkowej w 2016, obecnie prowadzimy jeden z najpopularniejszych barów/restauracji w sercu Szanghaju. 

Jesteśmy znane już nie tylko z pierogów, ale także nasze drinki oparte na wódce i naszych własnych syropach stały się jednymi z najpopularniejszych w mieście.

Mamy także sprzedaż detaliczną naszych najpopularniejszych pierogów a także jesteśmy platformą promującą nowe lokalne marki z różnych dziedzin życia. Organizujemy regularne eventy we współpracy z różnymi lokalnymi markami, głównie takimi które wspierają ochronę środowiska”.

Joanna Boczek i Małgorzata Modlińska

Pytania można wysyłać na naszego maila [email protected]. Będzie można je zadać także podczas trwania audycji. Komentarze można dodawać na profilu Horeca Business Club i Horeca TV.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.