Fest Port Czerniakowski nie zostanie ponownie otwarty

0
543

Taką informację przekazano w mediach społecznościowych pod koniec maja. „W dniu dzisiejszym chcielibyśmy podzielić się z Wami przykrą informacją – Fest nie zostanie ponownie otwarty. Była to bardzo trudna decyzja” – czytamy w komunikacie. Restauracja działała od listopada 2019 roku. W kuchni dowodziła Agata Wojda.

„W dniu dzisiejszym chcielibyśmy podzielić się z Wami przykrą informacją – Fest nie zostanie ponownie otwarty. Była to bardzo trudna decyzja. Zarówno całej załodze, a zwłaszcza Szefowej i nam właścicielom jest bardzo przykro że nie zobaczymy Was, drodzy Goście, na naszym zielonym tarasie. Niestety kryzys nas dopadł dokładnie w momencie rozkwitu i zamroził nasze pąki. Może spotkamy się w innym miejscu, w innym czasie, a na pewno możemy spotykać się nadal w Bibendzie!”

Podziękowano osobom zaangażowanym w projekt: Agacie Wojdzie, Krzysztofowi Mice, Grześkowi Zakrzewskiemu, Markowi Furczakowi, Bartoszowi Fedorowiczowi, Maciejowi Balkiewiczowi, Karolinie Kowalskiej, Kasi Barwas, Dawidowi Przedwojewskiemu, Joannie Wąsowicz, Aleksandrowi Vahnerowi, Nadii Sonchak, Ani Stolarz, Piotrowi Kąkolewskiemu.

Reklama

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.