Trójmiejscy laureaci Plebiscytu „Hotel Przyjazny Turystom” już znani

0
1335
Spółka City Inspire S.A., która jest właścicielem usługi Our.Guide, zainaugurowała w tym roku plebiscyt „Hotel Przyjazny Turystom”. W jego ramach nagradzane i wyróżniane są te obiekty noclegowe, które aktywnie pomagają swoim gościom planować czas wolny i zwiedzanie okolicy.

Dodatek „Our.Guide” (wcześniej znany pod nazwą Stayforlonger) jest obecny już na ponad 500 witrynach obiektów noclegowych z całego kraju. Statystyki wykazują, że ponad 66% gości hotelowych rozpoczyna planowanie swojego pobytu, a tym samym korzystanie z tego typu funkcjonalności jeszcze przed przybyciem do hotelu, najczęściej na ok. 23 dni przed przyjazdem.

Spółka City Inspire S.A., właściciel usługi Our.Guide, postanowiła więc po raz pierwszy uhonorować obiekty noclegowe, które za pomocą takich narzędzi ułatwiają swoim gościom opracowywanie planu pobytu.

„Naszą misją jest promocja tych obiektów noclegowych, które aktywnie pomagają swoim gościom poznawać okolicę, odkrywać najciekawsze miejsca i atrakcje turystyczne a przez to oszczędzać czas swoim gościom i zwiększać ich zadowolenie z pobytu” – powiedział Łukasz Sobański, Prezes City Inspire S.A. i pomysłodawca akcji.

Plebiscyt „Hotel Przyjazny Turystom” został podzielony na 2 kategorie: uwzględniającą wielkość obiektu noclegowego (Hotel i Mały obiekt noclegowy) oraz geograficzną (Trójmiasto, Karkonosze, Polskie Wybrzeże, Podlasie, Warszawa, Kraków, Wrocław, Beskid). Celem przedsięwzięcia nie jest jednak wyróżnienie i promocja wyłącznie najbardziej zaangażowanych obiektów noclegowych, ale również najlepszych atrakcji turystycznych, które stanowią przecież główną inspirację dla turystów do odwiedzenia nowego miejsca. W osobnej kategorii zostaną więc wyróżnione te atrakcje turystyczne, które w każdym z ośmiu regionów cieszą się największym zainteresowaniem ze strony gości pobliskich obiektów wypoczynkowych oraz są najczęściej dodawane do „Planów Zwiedzania” w aplikacji Our.Guide.

18 czerwca kapituła Our.Guide ogłosiła pierwszych triumfatorów premierowej edycji plebiscytu „Hotel Przyjazny Turystom” w regionie „Trójmiasto”:

Kategoria „Hotele”:

1. miejsce: Hotel SPA Faltom Gdynia Rumia****

2. miejsce: Quadrille Hotel & Spa

3. miejsce: Hotel Bonum Gdańsk


Wyróżnienia:

Hotel Logos Gdańsk

Hotel Almond ****


Kategoria „Mały obiekt noclegowy”:

1. miejsce: Stay inn Hotel Gdańsk

2. miejsce: Willa Marea

3. miejsce: Hostel George


Wyróżnienia:

Flats for Rent – Apartamenty w Gdańsku

Ice Cream Apartments


Kategoria „Popularna atrakcja turystyczna”:

1. miejsce: Krzywy Domek w Sopocie

2. miejsce: Skimondo narciarska przygoda

3. miejsce: Park Ewolucji Sławutówko

4. miejsce: ORP Błyskawica

5. miejsce: Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.