8. edycja rocznika branży Event już wkrótce!

0
1065
Przed nami ósma edycja „Event Katalog | usługi & obiekty eventowe” – jedynego na rynku rocznika dedykowanego branży wydarzeń. Nowe wydanie już w czerwcu!

Katalog od 2010 roku gości na swoich łamach najlepszych ekspertów z zakresu organizacji eventów i patronuje najważniejszym imprezom branżowym. Publikacja obejmuje swoim zakresem pełen przekrój branży: od obiektów i miejsc eventowych, przez atrakcje imprezowe, po obsługę wydarzeń i wyposażenie (techniczne, gastronomiczne itp.).

Organizatorzy eventów ciągle szukają nowych pomysłów, a dostawcy z branży wydarzeń prześcigają się w tworzeniu kolejnych, innowacyjnych rozwiązań. By nie dać się wyprzedzić konkurencji, trzeba trzymać rękę na pulsie i na bieżąco śledzić eventowe propozycje. A tych, co z roku na rok potwierdza Event Katalog, zdecydowanie nie brakuje.

„Możemy śmiało powiedzieć, że katalog od lat „rośnie” razem z branżą, bo od pierwszej edycji sześciokrotnie zwiększył się jego nakład oraz zasięg i czterokrotnie powiększyła się jego objętość. Dziś liczy ponad 200 stron” – informuje Marta Klecha, redaktor naczelna katalogu.

Z kolei Marzena Ziarkowska – manager ds. kluczowych klientów, podkreśla, że branża nieustannie się rozwija, a agencje eventowe i organizatorzy ciągle prześcigają się w wyszukiwaniu nowych miejsc i atrakcji:

„Otrzymujemy wiele zapytań o miejsca i ich możliwości, dlatego postanowiliśmy w kolejnej edycji położyć mocny nacisk na rozwój właśnie tego sektora. Oczywiście pozostałe kategorie, z zakresu usług eventowych, również zostały w znaczny sposób rozwinięte. Warto podkreślić, że wszyscy uczestnicy otrzymują całoroczny pakiet działań online, bo równolegle prowadzone są kampanie w sieci, przez cały rok. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do współpracy”.

Na łamach katalogu w sumie zaprezentowało się już ponad 1000 obiektów i usług eventowych. Corocznie od 2010 wydawnictwo zaskakuje swoim przejrzystym layoutem i przystępną formą.

„Rocznik trafia bezpośrednio do osób decyzyjnych w kwestii organizacji eventów, wysyłany jest do nich imiennie, przez osiem lat pracy nad katalogiem, baza jego biznesowych odbiorców została znacząco rozbudowana i ciągle się powiększa. Cieszymy się, że nasza publikacja stała się narzędziem organizatorów wydarzeń w Polsce i że możemy pomagać im w codziennej pracy” – tłumaczy Adam Żmuda, dyrektor zarządzający firmy EventPolska.biz, która jest wydawcą katalogu.

Informacje na temat współpracy oraz poprzednie wydania katalogu znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.e-eventkatalog.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.