Krowarzywa podjęła inicjatywę na rzecz poprawy losu zwierząt

0
1048
Krowarzywa, najpopularniejsza wegańska burgerownia w Polsce, zaangażowała się w akcję Fundacji Zwierzęca Polana, której celem jest poprawa losu zwierząt – tych towarzyszących, jak psy, ale i gospodarskich, jak krowy, konie czy świnie.

Najlepszym dowodem na skuteczność prozwierzęcych działań dynamicznie rozwijającej się sieci burgerowni jest los Jurka – byka, który został uratowany przez pójściem na rzeź. Dlatego też w styczniu w restauracjach Krowarzywa we wszystkich miastach (Warszawa, Kraków, Białystok, Wrocław, Gdańsk, Toruń i Rzeszów) pojawił się nowy burger miesiąca – BezJurex, nazwany tak na cześć przesympatycznego byka, którego uratowała fundacja. 10% ze sprzedaży burgera zostanie przeznaczone na pomoc Zwierzęcej Polanie.

BezJurex będzie dostępny tylko w styczniu. To wegański burger, którego głównymi składnikami są jarmuż, kasza jęczmienna i pestki dyni.

Krowarzywa zamierza zaangażować w projekt Fundacji Zwierzęca Polana jak największą liczbę osób. Swoje wsparcie zagwarantowały już takie gwiazdy, jak Katarzyna Warnke czy Piotr Stramowski, ale pomóc w ramach akcji „Ty syty i Krowa żywa” może każdy. Wystarczy w styczniu odwiedzić lokal pod szyldem Krowarzywa i zamówić zdrowego BezJurexa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.