Krowarzywa podjęła inicjatywę na rzecz poprawy losu zwierząt

0
296
Krowarzywa, najpopularniejsza wegańska burgerownia w Polsce, zaangażowała się w akcję Fundacji Zwierzęca Polana, której celem jest poprawa losu zwierząt – tych towarzyszących, jak psy, ale i gospodarskich, jak krowy, konie czy świnie.

Najlepszym dowodem na skuteczność prozwierzęcych działań dynamicznie rozwijającej się sieci burgerowni jest los Jurka – byka, który został uratowany przez pójściem na rzeź. Dlatego też w styczniu w restauracjach Krowarzywa we wszystkich miastach (Warszawa, Kraków, Białystok, Wrocław, Gdańsk, Toruń i Rzeszów) pojawił się nowy burger miesiąca – BezJurex, nazwany tak na cześć przesympatycznego byka, którego uratowała fundacja. 10% ze sprzedaży burgera zostanie przeznaczone na pomoc Zwierzęcej Polanie.

Reklama

BezJurex będzie dostępny tylko w styczniu. To wegański burger, którego głównymi składnikami są jarmuż, kasza jęczmienna i pestki dyni.

Krowarzywa zamierza zaangażować w projekt Fundacji Zwierzęca Polana jak największą liczbę osób. Swoje wsparcie zagwarantowały już takie gwiazdy, jak Katarzyna Warnke czy Piotr Stramowski, ale pomóc w ramach akcji „Ty syty i Krowa żywa” może każdy. Wystarczy w styczniu odwiedzić lokal pod szyldem Krowarzywa i zamówić zdrowego BezJurexa.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.