Szymon Przydworski dyrektorem Qubus Hotel Katowice

0
917
Fot.: FB - Qubus Hotel Katowice

Szymon Przydworski został mianowany dyrektorem Qubus Hotel Katowice. Obiekt ma przyjąć pierwszych gości dopiero z końcem bieżącego roku.

Przydworski dołączył do sieci Qubus Hotel w 2021 roku, pełniąc dotychczas funkcję zastępcy dyrektora Qubus Hotel Kraków. W swoich pierwszych uwagach dotyczących objęcia stanowiska, podkreślił że będzie stawiał na ścisłą współpracę z lokalnymi instytucjami: zarówno z władzami miasta Katowice, jak i z organizacjami pozarządowymi oraz szkołami branżowymi. Jego celem jest kształcenie młodych hotelarzy, oferując im praktyczne doświadczenie na początek kariery.

O Qubus Hotel Katowice

Planowane otwarcie Qubus Hotel Katowice jest na koniec 2023 roku. Hotel zlokalizowany jest w centrum Katowic, 300 m od rynku i 30 km od Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice. Obiekt oferuje 97 pokoi różnego typu, w tym pokoje 1-osobowe, 2-osobowe i apartament. Budynek jest w pełni klimatyzowany i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Udogodnienia dla gości obejmują restaurację, bar, salę biznesową, przestronne lobby oraz salę fitness.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.