Krowarzywa w Bydgoszczy już otwarta

0
1078
W sobotę przy ulicy Gimnazjalnej 8 w centrum Bydgoszczy powstał nowy lokal z jedzeniem dla wegetarian. Restauracja oferuje wegańskie burgery, wrapy, bowle, hot dogi oraz wegetariańskie kebaby.

Markę Krowarzywy znają chyba wszyscy miłośnicy zdrowych i świeżych burgerów. Przygotowywane są na bazie sezonowych i lokalnych produktów w bułkach własnej receptury z sosami domowej roboty.

Bar oferuje jedzenie bez żadnych konserwantów, glutaminianu sodu czy innych związków, które wpływają na lepszy smak. Oprócz przyjmowania zamówień na miejscu, będzie też możliwość kupowania na wynos.

W nowej restauracji jest sześć miejsc siedzących na hokerach, to jednak ma się wkrótce zmienić za sprawą ogródka letniego – tam znajdzie się więcej przestrzeni, i co najważniejsze będzie gdzie swobodnie i komfortowo usiąść.

To jedenasty tego typu lokal w kraju i drugi w Bydgoszczy. Wcześniej Krowarzywa zostały otwarte w Toruniu, poza tym, cztery lokale tej sieci funkcjonują w Warszawie, jedna w Krakowie, Białymstoku Wrocławiu i Rzeszowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.