Krowarzywa w Bydgoszczy już otwarta

0
312
W sobotę przy ulicy Gimnazjalnej 8 w centrum Bydgoszczy powstał nowy lokal z jedzeniem dla wegetarian. Restauracja oferuje wegańskie burgery, wrapy, bowle, hot dogi oraz wegetariańskie kebaby.

Markę Krowarzywy znają chyba wszyscy miłośnicy zdrowych i świeżych burgerów. Przygotowywane są na bazie sezonowych i lokalnych produktów w bułkach własnej receptury z sosami domowej roboty.

Bar oferuje jedzenie bez żadnych konserwantów, glutaminianu sodu czy innych związków, które wpływają na lepszy smak. Oprócz przyjmowania zamówień na miejscu, będzie też możliwość kupowania na wynos.

Reklama

W nowej restauracji jest sześć miejsc siedzących na hokerach, to jednak ma się wkrótce zmienić za sprawą ogródka letniego – tam znajdzie się więcej przestrzeni, i co najważniejsze będzie gdzie swobodnie i komfortowo usiąść.

To jedenasty tego typu lokal w kraju i drugi w Bydgoszczy. Wcześniej Krowarzywa zostały otwarte w Toruniu, poza tym, cztery lokale tej sieci funkcjonują w Warszawie, jedna w Krakowie, Białymstoku Wrocławiu i Rzeszowie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!