Mistrz Polski sommelierów na konferencji Hotel Meeting

0
582
Fot.: Stowarzyszenie Sommelierów Polskich

Tomasz Kolecki, mistrz Polski sommelierów, prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, będzie 8 grudnia uczestnikiem konferencji Hotel Meeting w Poznaniu. Dla hotelarzy przygotował wyjątkowy warsztat, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”!

Warsztat odbędzie się o godz. 19:00, czyli już po konferencji, ale przed wieczornym Hotelowym Xmas Party. Będzie swego rodzaju wstępem do imprezy charytatywno-integracyjnej hotelarzy, ale przede wszystkim wprowadzeniem w świat wina wraz z niebanalnymi opowieściami. A kto zna Tomasza Koleckiego, ten wie, że to bardzo sprawny gawędziarz, który bardzo swobodnie i z humorem potrafi przekazywać swoją wiedzę.

Reklama

W warsztacie będzie mogło wziąć udział maksymalnie 30 osób. Zapisy będą prowadzone w dniu konferencji, 8 grudnia, w recepcji wydarzenia. Można zatem zapisać się na warsztat odbierając opaskę uczestnika konferencji. Trzeba przy tym pamiętać, że obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Podczas warsztatu będę degustowane wina wyselekcjonowane przez samego Tomasza Koleckiego, który opowie o nich pełne humoru historie, pokaże jakie są między nimi różnice, ale przede wszystkim zaprezentuje wiedzę jaką powinien posiadać każdy hotelarz/restaurator.

Dla uczestników wieczornego Hotelowego Xmas Party, Tomasz Kolecki przygotował także kilka niespodzianek. W ramach zabawy będzie można wygrać winne nagrody, a wszyscy uczestnicy z pewnością poszerzą swoją wiedzę na temat tych szlachetnych trunków.

Chcesz wziąć udział w konferencji Hotel Meeting? Kup bilet i dołącz do wydarzenia hotelarzy! Program i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!