Konkurs na dyrektorów Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej

0
657
Kontrakt na 33 miesiące i ciekawa praca pełna wyzwań – tak wygląda nowa oferta pracy na stanowiska dyrektorów Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Berlinie, Rzymie, Madrycie oraz Sztokholmie. Konkurs ogłosiła Polska Organizacja Turystyczna, która na zgłoszenia kandydatów będzie czekać do 30 marca 2019 roku.

Zgodnie z wymaganiami POT, kandydat powinien posiadać dyplom magistra, korzystać z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, posiadać minimum pięć lat stażu pracy w jednej z kilku dziedzin takich jak: turystyka, marketing, sprzedaż, public relation i administracja publiczna oraz mieć co najmniej trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym, udokumentowana biegłość języka obcego oraz posiadać prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowym i jednocześnie obowiązkowym warunkiem udziału w rekrutacji jest przedstawienie 3-5 stronicowej pracy pisemnej na temat: „Koncepcja realizacji założeń strategicznych komunikacji marketingowej w latach 2019-2020 na wybranym rynku”. Lista szczegółowych wymagań oraz dokumentów, które należy przedstawić komisji, znajduje się na stronie POT.

Reklama

Kandydaci muszą wykazywać się wiedzą z takich dziedzin jak: marketing, turystyka, zarządzanie projektami czy znajomość prawa zamówień publicznych.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!