Konkurs na dyrektorów Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej

0
1313
Kontrakt na 33 miesiące i ciekawa praca pełna wyzwań – tak wygląda nowa oferta pracy na stanowiska dyrektorów Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Berlinie, Rzymie, Madrycie oraz Sztokholmie. Konkurs ogłosiła Polska Organizacja Turystyczna, która na zgłoszenia kandydatów będzie czekać do 30 marca 2019 roku.

Zgodnie z wymaganiami POT, kandydat powinien posiadać dyplom magistra, korzystać z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, posiadać minimum pięć lat stażu pracy w jednej z kilku dziedzin takich jak: turystyka, marketing, sprzedaż, public relation i administracja publiczna oraz mieć co najmniej trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym, udokumentowana biegłość języka obcego oraz posiadać prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowym i jednocześnie obowiązkowym warunkiem udziału w rekrutacji jest przedstawienie 3-5 stronicowej pracy pisemnej na temat: „Koncepcja realizacji założeń strategicznych komunikacji marketingowej w latach 2019-2020 na wybranym rynku”. Lista szczegółowych wymagań oraz dokumentów, które należy przedstawić komisji, znajduje się na stronie POT.

Kandydaci muszą wykazywać się wiedzą z takich dziedzin jak: marketing, turystyka, zarządzanie projektami czy znajomość prawa zamówień publicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.