Jesienna edycja konferencji Gastro Meeting 5 listopada!

0
1032
Warto już dziś zarezerwować czas 5 listopada. To wtedy odbędzie się VI edycja konferencji Gastro Meeting. Tego dnia w Airport Hotel Okęcie spotkają się restauratorzy z całej Polski, którzy będą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i zdobywać cenne kontakty biznesowe w indywidualnych spotkaniach z dostawcami dla sektora gastronomicznego. 

Gastro Meeting to cykliczna konferencja zrzeszająca całą branżę gastronomiczną. Właściciele i menadżerowie restauracji oraz dostawcy produktów i usług dla branży HoReCa uczestniczący w spotkaniu będą mieć okazję, by wymienić się z innymi cennym doświadczeniem, poszerzyć swoją biznesową wiedzę, a także nawiązać wartościowe kontakty biznesowe – a to wszystko w ciągu jednego dnia!

Konferencja Gastro Meeting przygotowana jest w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać czas – nie tracąc przy tym na wartości merytorycznej spotkania. Warto obejrzeć fotorelację z V edycji:

V EDYCJA GASTRO MEETING – fotorelacja

Oprócz merytorycznych wystąpień na scenie głównej konferencji, w hotelowej przestrzeni będą mieć miejsce części: biznesowa, wystawiennicza i warsztaty, które cieszyły się olbrzymią popularnością w trakcie V edycji.

– Równolegle do części merytorycznej odbywać się będzie Business Speed Dating. Te ekspresowe spotkania na linii kupiec-dostawca, cieszą się u nas niezwykle dużą popularnością, gdyż umożliwiają osobom odpowiedzialnym za zakupy, szybko zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami dostawców. Dla osób lubiących nowości z branży przeznaczyliśmy przestrzeń wystawienniczą, gdzie nie zabraknie firm prezentujących ciekawe rozwiązania dedykowane gastronomii” – wyjaśnia Rafał Krzycki, organizator konferencji i prekursor spotkań Business Speed Dating w Polsce.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku. Tam będziemy na bieżąco informować o poszczególnych punktach programu konferencji. 

 

Dodatkowo można zgłosić swój udział do konkursu „The Best Innovation” dedykowanego producentom oraz dystrybutorom produktów i usług w sektorze HoReCa!

Zgłoś się do konkursu „The Best Innovation” i przekonaj, dlaczego to właśnie Twoje rozwiązanie jest innowacyjne i wyjątkowe. Na zwycięzcę czeka atrakcyjny pakiet sponsorski, w skład którego wchodzi m.in. bezpłatne stoisko oraz udział w spotkaniach z kupcami podczas konferencji biznesowej Gastro Meeting 2019!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu „The Best Innovation”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.