Konferencja dla branży eventowej

0
898

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) po raz siódmy organizuje konferencję Event Biznes kierowaną do branży eventowej. Konferencja zarówno swoim programem, jak i nową formułą, jest odpowiedzią na zmiany rynkowe wymuszone pandemią. Nowością jest także konkurs na najciekawszą konferencje hybrydową.

Członkami Rady Programowej wspólnie z firmami zrzeszonymi w SBE podjęli decyzję o zmianie formuły. Wpływ na tę decyzje miały przede wszystkim dwa czynniki – zmieniający się rynek wydarzeń oraz chęć pobudzenia popytu.

Organizatorzy przenieśli datę wydarzenia z jesiennej na letnią. Tym razem branża spotka się 17 czerwca w Hotelu Mazurkas. Sama nazwa konferencji została również uzupełniona o słowo klucz – „plener”.

Event Biznes Plener odbędzie się na otwartej przestrzeni, będąc tym samym uosobieniem trendu „festiwalizacji eventu”, co jednocześnie pozwoli na wyplenienie wszystkich wymogów organizacji bezpiecznego wydarzenia.

Najnowszym elementem tegorocznej edycji jest konkurs na najciekawszą propozycję hybrydowej konferencji EVENT BIZNES Przyszłości.

Inicjatywa kierowana jest głównie do agencji eventowych, które od 17 do 14 czerwca mogą wysyłać na adres [email protected] zgłoszenia oraz propozycje briefów i krótkich materiałów filmowych zgodne z regulaminem konkursu (regulamin dostępny jest na stronie organizatora www.sbe.org.pl). Mecenasem konkursu jest Firma IMPEL GROUP (firma członkowska SBE), która przewidziała 4 nagrody dla zwycięzców. Są nimi granty finansowe. Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają członkostwo w Stowarzyszeniu Branży Eventowej.

I Nagroda to roczne członkostwo w SBE oraz honorarium 10 000 zł, II Nagroda roczne członkostwo w SBE i honorarium 5000 zł, III Nagroda roczne członkostwo w SBE oraz honorarium 3000 zł, IV Nagroda to Nagroda Publiczności, za którą można otrzymać roczne członkostwo w SBE. Kapituła jury to Członkowie Rady Programowej oraz reprezentanci agencji członkowskich SBE.

Wszystkie zwycięskie agencje będą mogły zaprezentować swoje pomysły w dniu Konferencji Event Biznes Plener. Będzie to jeden z elementów programy tegorocznego wydarzenia.

Istotnym elementem eventu będą także Panelowe Stoliki Dyskusyjne moderowane przez Członków Rady Programowej, przy których spotkać mają się chętni reprezentanci branży, by w dyskusji wypracować stanowiska w najistotniejszych w chwili obecnej tematach.

Już dziś można rejestrować się bezpłatnie do udziału w dyskusji i zajmować swoje miejsce przy stoliku:

Jakie szanse eventowe daje pandemia – Żaneta Berus (CEO In2Win)
Stolik otwarty #hidepark – Edyta Brykała
Przyszłość edukacji w branży eventowej – Marta Chmielewska (CEO Mea Group)
Filozofia pricingu 4.0 – Katarzyna Gadomska (CEO Acora Events, Członek Zarządu SBE)
Przyszłość Konferencji Event Biznes – Magdalena Kondas (Redaktor Naczelna Meeting Planner, Dyrektor Programowa Konferencji Event Biznes)
Jak pobudzić zaangażowanie uczestników wydarzenia on line – Krzysztof Łobodziński (konferansjer)
Współpraca wewnętrzna w SBE – Grzegorz Łopata (CEO Asap Drukarnia, Członek Zarządu SBE)
Catering w nowej rzeczywistości – Emilia Melon- Olchowicz (CEO Melon Catering, Członek Zarządu SBE)
Komunikacja na linii Klient- Agencja- Dostawca – Sebastian Oprządek (Prezes Zarządu El Padre)
Procedury bezpiecznych eventów- czy testy przed mają sens? – Paweł Piłat (Dyrektor Handlowy Regionu mazowieckiego Impel Group)
Wizerunek branży eventowej po pandemii- Renata Razmuk (Dyrektor Zarządzająca S.C. Event Design)
Efekty rozmów zostaną spisane, a wszyscy obecni staną się współautorami publikacji „Event Przyszłości”

Podczas wydarzenia odbędzie się również debata na temat „Etyki w nowej rzeczywistości”. Rozmowę moderować będzie Magdalena Kondas, która porozmawia z Jakubem Ćwiklińskim (Wiceprezes Zarządu, Event Director El Padre), Anetą Klepacką- Kołbuk (Dyrektor Generalny MCC Mazurkas Conference Center) Agnieszką Chaber Tomczak (New Business Director Digital Knovledge Village)

Zachęcamy do rejestrowania się na stronie: http://sbe.org.pl/vii-edycja-event-biznes/

Kontakt:
[email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.