Powstaje pierwszy telewizyjny serwis informacyjny HoReCa

0
2687

Telewizyjny serwis informacyjny Horeca TV. 24 czerwca o godz. 21:00 będzie miała miejsce premiera programu, którego nie powinien ominąć nikt, kto pracuje w sektorze HoReCa. Ponownie tworzymy coś jako pierwsi nie tylko w Polsce, ale także na świecie!

Serwis Informacyjny Horeca TV:

Dziwnym zbiegiem okoliczności 24 dzień miesiąca to dla nas bardzo ważna data. 24 października 2018 roku uruchomiliśmy pierwsze na świecie podcastowe Radio Horeca, które nadaje do dziś, a grono słuchaczy stale rośnie. W tym czasie opublikowaliśmy kilkaset odcinków i ciągle tworzymy nowe.

Tym razem 24 czerwca, dokładnie o godz. 21:00 swoją premierę będzie miał serwis informacyjny Horeca TV. Nie możemy odsłonić wszystkich kart, ale zapewniamy, że warto zaplanować ten termin, obserwować nasz portal, ale także kanał na YouTube. Będzie to profesjonalnie przygotowany telewizyjny serwis informacyjny prowadzony przez Rafała Krzyckiego, ale bazujący tylko i wyłącznie na wiadomościach z branży hotelowej, gastronomicznej, eventowej i turystycznej.

Aby być na bieżąco trzeba systematycznie śledzić wiele źródeł informacji i poświęcać temu sporo uwagi. A co jeśli ktoś to zrobi za Ciebie i przedstawi najważniejsze informacje w pigułce? Niby to proste, ale jak to zrobić w ciekawy sposób? Chyba znaleźliśmy rozwiązanie, które będziecie mogli obserwować i współtworzyć już od najbliższego czwartku!

W programie znajdziecie między innymi informacje o inwestycjach, zmianach personalnych, przepisach prawnych, sprzedaży i marketingu czy wydarzeniach branżowych. Przedstawimy też kilka ciekawych pomysłów i inspiracji, które pomogą Wam w rozwoju Waszego biznesu.

Poznacie wypowiedzi przedstawicieli organizacji branżowych, hotelarzy, restauratorów, szefów kuchni. Nie zabraknie wiadomości z sektora MICE oraz turystyki.

Pierwsze odcinki w okresie wakacyjnym będą publikowane co dwa tygodnie, a od września mamy nadzieję, że wejdziemy już w cykl tygodniowy.

Ważne jest to, że program możecie tworzyć wspólnie z nami. Poinformujcie nas o ciekawych wydarzeniach, inwestycjach, zmianach personalnych czy innych ważnych dla branży faktach. Wyślijcie nam nagrania video z Waszego hotelu czy restauracji, zróbcie krótką relację, zostańcie naszymi reporterami! Bądźcie z nami w kontakcie [email protected]

Wpisz w kalendarz 24 czerwca godz. 21:00. Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.