Kolejne wydarzenie dla branży eventowej w Hotelu Arłamów

0
456
W dniach 28-30 października Hotel Arłamów zaprasza na Arłamów Business Challenge. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom dużych firm oraz korporacji, które organizują spotkania i wydarzenia w sektorze MICE. W programie znajdują się część merytoryczna oraz dyskusja o rewolucji w branży spotkań, a także wyzwania dla ciała, umysłu i duszy – między innymi zabawy terenowe, Escape Room, mecz piłki nożnej i relaks w rozgrzanej przez Sauna-Mastera saunie.

Celem wydarzenia jest pokazanie rewolucji w podejściu do klienta korporacyjnego oraz prezentacja obiektu i jego szerokich możliwości. Hotel Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt u wrót Bieszczad, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, oferujący aż 254 pokoje (w tym 16 luksusowych apartamentów) dla 736 gości. Z każdego pokoju roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego.

Reklama

Hotel wyróżnia nie tylko unikalne położenie, ale najbardziej wszechstronna i kompleksowa oferta. Trzypoziomowa strefa SPA & Wellness, przestronne restauracje i karczmy, Centrum Sportowe z infrastrukturą dla ponad 30 dyscyplin sportowych – to tylko nieliczne z atrakcji, jakie oferuje Arłamów.

 

Centrum Sportowe Arłamów to infrastruktura na niespotykaną skalę: pełnowymiarowe boiska ze sztuczną i naturalną murawą do piłki nożnej, boisko do rugby, hala sportowa posiadająca pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, hala tenisowa z dwoma kortami do tenisa ziemnego, cztery korty do squasha, dwie siłownie, sala fitness, dziewiętnastometrowa ścianka wspinaczkowa, dwie 25-metrowe strzelnice sportowe, dwa zewnętrzne korty tenisowe, pole golfowe, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią oraz kompleks narciarski z dwoma wyciągami, trzema trasami zjazdowymi, wypożyczalnią sprzętu i szkółką narciarską.

 

Hotel Arłamów to częste miejsce pobytu znanych postaci – aktorów, artystów, ludzi nauki i mistrzów sportu m.in. Anity Włodarczyk, Roberta Korzeniowskiego, Jerzego Dudka. Arłamów dwukrotnie gościł reprezentację Polski w piłce nożnej jak również narodowe reprezentacje w piłce ręcznej i siatkowej. W hotelu zorganizowano już kilka tysięcy biznesowych wydarzeń – gal, kongresów, targów i wydarzeń okolicznościowych.

Obiekt może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, między innymi WORLD TRAVEL AWARDS – Poland’s Leading Hotel roku 2014 i 2015, HOTEL Z POMYSŁEM 10 LECIA 2017, TOP HOTEL, BEST HOTEL AWARD – premiera roku 2014, WORLD GOLF AWARDS – Poland’s Leading Golf Hotel 2014, PRIME PROPERTY PRIZE – Inwestycja Roku 2014 na rynku hotelarskim, NAJPIĘKNIEJSZE SPA – nagroda przyznana przez branżowe czasopismo „Eden”, INSPIRUJĄCE SPA – nagroda za kompleksową realizację filozofii nowoczesnego Hotelu SPA.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!