Kolejne wydarzenie dla branży eventowej w Hotelu Arłamów

0
1037
W dniach 28-30 października Hotel Arłamów zaprasza na Arłamów Business Challenge. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom dużych firm oraz korporacji, które organizują spotkania i wydarzenia w sektorze MICE. W programie znajdują się część merytoryczna oraz dyskusja o rewolucji w branży spotkań, a także wyzwania dla ciała, umysłu i duszy – między innymi zabawy terenowe, Escape Room, mecz piłki nożnej i relaks w rozgrzanej przez Sauna-Mastera saunie.

Celem wydarzenia jest pokazanie rewolucji w podejściu do klienta korporacyjnego oraz prezentacja obiektu i jego szerokich możliwości. Hotel Arłamów to niezwykle wszechstronny, kompleksowy obiekt u wrót Bieszczad, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym, oferujący aż 254 pokoje (w tym 16 luksusowych apartamentów) dla 736 gości. Z każdego pokoju roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego.

Hotel wyróżnia nie tylko unikalne położenie, ale najbardziej wszechstronna i kompleksowa oferta. Trzypoziomowa strefa SPA & Wellness, przestronne restauracje i karczmy, Centrum Sportowe z infrastrukturą dla ponad 30 dyscyplin sportowych – to tylko nieliczne z atrakcji, jakie oferuje Arłamów.

 

Centrum Sportowe Arłamów to infrastruktura na niespotykaną skalę: pełnowymiarowe boiska ze sztuczną i naturalną murawą do piłki nożnej, boisko do rugby, hala sportowa posiadająca pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, siatkówki i koszykówki, hala tenisowa z dwoma kortami do tenisa ziemnego, cztery korty do squasha, dwie siłownie, sala fitness, dziewiętnastometrowa ścianka wspinaczkowa, dwie 25-metrowe strzelnice sportowe, dwa zewnętrzne korty tenisowe, pole golfowe, stadnina koni z krytą ujeżdżalnią oraz kompleks narciarski z dwoma wyciągami, trzema trasami zjazdowymi, wypożyczalnią sprzętu i szkółką narciarską.

 

Hotel Arłamów to częste miejsce pobytu znanych postaci – aktorów, artystów, ludzi nauki i mistrzów sportu m.in. Anity Włodarczyk, Roberta Korzeniowskiego, Jerzego Dudka. Arłamów dwukrotnie gościł reprezentację Polski w piłce nożnej jak również narodowe reprezentacje w piłce ręcznej i siatkowej. W hotelu zorganizowano już kilka tysięcy biznesowych wydarzeń – gal, kongresów, targów i wydarzeń okolicznościowych.

Obiekt może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami, między innymi WORLD TRAVEL AWARDS – Poland’s Leading Hotel roku 2014 i 2015, HOTEL Z POMYSŁEM 10 LECIA 2017, TOP HOTEL, BEST HOTEL AWARD – premiera roku 2014, WORLD GOLF AWARDS – Poland’s Leading Golf Hotel 2014, PRIME PROPERTY PRIZE – Inwestycja Roku 2014 na rynku hotelarskim, NAJPIĘKNIEJSZE SPA – nagroda przyznana przez branżowe czasopismo „Eden”, INSPIRUJĄCE SPA – nagroda za kompleksową realizację filozofii nowoczesnego Hotelu SPA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.