Paweł Lewtak został CEO Hoteli Warszawskich „Syrena”

0
942

Na początku września informowaliśmy o tym, że Krzysztof Szadurski, prezes Hoteli Warszawskich „Syrena” po 17 latach opuścił spółkę. Z początkiem października funkcję CEO objął Paweł Lewtak, dotychczasowy członek zarządu grupy i dyrektor generalny hotelu Polonia Palace.

Paweł Lewtak pracuje w branży hotelarskiej od ponad 20 lat. Karierę zawodową rozpoczynał w amerykańskiej sieci Starwood Hotels and Resorts Worldwide, w portfolio której znajdują się m.in. warszawskie hotele marki Sheraton i Westin. Lewtak odpowiadał za pre-opening tego drugiego obiektu, jak również krakowskiego Qubus Hotel, a w międzyczasie prowadził działalność szkoleniowo-doradczą. W kwietniu 2007 roku zakotwiczył w stołecznym Polonia Palace Hotel, gdzie konsekwentnie zaliczał kolejne awanse w wewnętrznej hierarchii – od Rooms Division Managera aż do Dyrektora Generalnego. Od 2015 roku jest członkiem European Hotel Managers Association (EHMA) oraz członkiem zarządu spółki Hotele Warszawskie „Syrena”, która zarządza trzema warszawskimi hotelami: Polonia Palace, MDM i Metropol.

Hotele Polonia Palace, Metropol i MDM znajdują się w centrum Warszawy i oferują nowoczesne pokoje dla gości biznesowych i turystycznych. Każdy z obiektów jest inny i unikalny, a jego historyczny charakter uzupełniają współczesne udogodnienia.

Przypominamy rozmowę z Pawłem Lewtakiem nagraną w grudniu 2018 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.