Paweł Lewtak został CEO Hoteli Warszawskich „Syrena”

0
419

Na początku września informowaliśmy o tym, że Krzysztof Szadurski, prezes Hoteli Warszawskich „Syrena” po 17 latach opuścił spółkę. Z początkiem października funkcję CEO objął Paweł Lewtak, dotychczasowy członek zarządu grupy i dyrektor generalny hotelu Polonia Palace.

Paweł Lewtak pracuje w branży hotelarskiej od ponad 20 lat. Karierę zawodową rozpoczynał w amerykańskiej sieci Starwood Hotels and Resorts Worldwide, w portfolio której znajdują się m.in. warszawskie hotele marki Sheraton i Westin. Lewtak odpowiadał za pre-opening tego drugiego obiektu, jak również krakowskiego Qubus Hotel, a w międzyczasie prowadził działalność szkoleniowo-doradczą. W kwietniu 2007 roku zakotwiczył w stołecznym Polonia Palace Hotel, gdzie konsekwentnie zaliczał kolejne awanse w wewnętrznej hierarchii – od Rooms Division Managera aż do Dyrektora Generalnego. Od 2015 roku jest członkiem European Hotel Managers Association (EHMA) oraz członkiem zarządu spółki Hotele Warszawskie „Syrena”, która zarządza trzema warszawskimi hotelami: Polonia Palace, MDM i Metropol.

Hotele Polonia Palace, Metropol i MDM znajdują się w centrum Warszawy i oferują nowoczesne pokoje dla gości biznesowych i turystycznych. Każdy z obiektów jest inny i unikalny, a jego historyczny charakter uzupełniają współczesne udogodnienia.

Reklama

Przypominamy rozmowę z Pawłem Lewtakiem nagraną w grudniu 2018 roku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.