ibis Styles Budapest Airport z prestiżową nagrodą European Property Awards 2018

0
775
25 października w Londynie hotel ibis Styles Budapest Airport zdobył prestiżową nagrodę European Property Award 2018 dla najlepszego budynku hotelowego pod względem budowy i designu.

Czołowi europejscy specjaliści z branży nieruchomości byli obecni podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się w hotelu Royal Lancaster w Londynie. Nagrody wręczyli Lord Best, przewodniczący International Property Awards, Stuart Shield, prezes International Property Awards oraz Ben Newman, menadżer regionalny Salice UK, oficjalnego sponsora International Property Awards 2018.

„Hotel jest ważną „bramą wjazdową” do stolicy Węgier dla podróżnych, a także ma wpływ na ich pierwsze wrażenie o naszym kraju. To właśnie braliśmy pod uwagę podczas całego procesu planowania” – powiedział Noah Steinberg, prezes i dyrektor generalny spółki WING, odpowiedzialnej za budowę hotelu ibis Styles Budapest Airport.

Steinberg podkreślił również, że aranżacja wnętrz oraz marka ibis Styles, którą wybrał WING, są światowej klasy, dzięki czemu powstał wyjątkowy architektonicznie budynek, którego funkcjonalność doskonale odpowiada potrzebom rynku.

„Nasza firma jest wiodącym deweloperem na Węgrzech. Jako partner wielu międzynarodowych przedsiębiorstw oferujemy długoterminowe rozwiązania dla globalnych potrzeb w zakresie nieruchomości. Dotychczasowe uznanie dowodzi, że wartość, którą tworzymy, jest wyjątkowa”.

ibis Styles Budapest Airport jest pierwszym hotelem na Węgrzech z bezpośrednim połączeniem z terminalem międzynarodowego lotniska Ferenc Liszt International Airport w Budapeszcie. Hotel został otwarty w styczniu 2018 roku i osiąga bardzo dobre wyniki. ibis Styles Budapest Airport został zbudowany przez WING we współpracy z lotniskiem w Budapeszcie, a zarządza nim Orbis – strategiczny partner AccorHotels w Europie Wschodniej.

„Ta nagroda dowodzi, że wraz z WING – właścicielem hotelu charakteryzujemy się profesjonalizmem, który umożliwia nam wyróżnienie się na na konkurencyjnym rynku węgierskiej stolicy. Jesteśmy przekonani, że ten hotel działający pod znaną marką ibis Styles jeszcze bardziej wzmocni wizerunek miasta i przyczyni się do rozwoju rynku hotelarskiego w Budapeszcie” – dodał Laurent Clavilier, Dyrektor projektowo-techniczny Orbis i AccorHotels na Europę Wschodnią (Design & Technical Director Orbis & AccorHotels Eastern Europe).

Pięciokondygnacyjny budynek hotelu położony naprzeciwko Terminalu 2 oddaje atmosferę podróżowania oferując nowoczesny, pełen kolorów i życia wystrój wnętrz. Hotel posiada 145 pokoje, restaurację, bar oraz salę konferencyjną dla 250 osób, którą można podzielić na dwie odrębne sale, mniejsze sale biznesowe oraz kącik dla dzieci. ibis Styles Budapest Airport to świetne miejsce dla gości, którzy poszukują nie tylko noclegu, ale i miejsca na odświeżenie się lub pyszny posiłek przed lub po podróży.

 

Nagroda European Property Award w kategorii „Budowa i Wystrój Wnętrz” (Construction & Interior Design) jest uznanym na całym świecie synonimem najwyższego standardu i jakości w budownictwie oraz projektowaniu. Laureatami nagród są autorzy innowacyjnych, unikalnych i ambitnych projektów, wyróżniających się wyjątkową formą, oryginalnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością jednocześnie.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Europie Wschodniej oferująca prawie 21 000 pokoi w 129 hotelach, Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1 gwiazdkowe. Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorHotels – wiodąca na świecie grupa hotelowa działająca na rynku turystyki i usług lifestylowych, lider innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, który oferuje wyjątkowe doświadczenia z pobytu w ponad 4300 hotelach, kurortach i rezydencjach zlokalizowanych w 100 krajach. Mając w portfolio luksusowe marki o międzynarodowej renomie od luksusowych po ekonomiczne, od wysokiej do średniej kategorii, a także marki lifestylowe, AccorHotels od ponad 50 lat dostarcza specjalistyczną wiedzę i know-how w zakresie usług hotelowych.

Poza podstawową działalnością hotelową AccorHotels rozwinął z sukcesem sieć swoich usług stając się światowym liderem w wynajmie luksusowych prywatnych rezydencji z ponad 10 tys. atrakcyjnych obiektów na całym świecie. Grupa jest również aktywna w segmencie usług concierge, co-working, gastronomicznych, organizacji wydarzeń, rozwiązań w zakresie nowych technologii. Dzięki międzynarodowemu zespołowi ponad 250 tys. zaangażowanych pracowników AccorHotels deklaruje realizację ważnej, głęboko zakorzenionej w ich sercach misji, „by każdy gość czuł się mile widziany” (Feel Welcome). Goście mogą uczestniczyć w jednym z najlepszych na świecie hotelowych programów lojalnościowych – Le Club AccorHotels.

Grupa AccorHotels aktywnie działa też wśród społeczności lokalnych i jest zaangażowana w realizację zadań z zakresu zrównoważonego rozwoju i zobowiązań solidarnościowych poprzez wdrażanie spójnego programu PLANET 21 Acting Here, w ramach którego pracownicy, goście i partnerzy wspólnie przyczyniają się do osiągania zrównoważonego wzrostu. Od 2008 roku AccorHotels Solidarity Endowment Fund w sposób naturalny uzupełnia działalności i wartości Grupy, wspomagając walkę przeciwko społecznemu i materialnemu wykluczeniu będącemu udziałem najbardziej pokrzywdzonych członków społeczeństwa.

Akcje Accor SA są notowane na giełdzie Euronext w Paryżu (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku pozagiełdowym w Stanach Zjednoczonych (kod: ACRFY).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.