#HOUSEKEEPINGTOBRZMIDUMNIE – Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter

0
1701

Wrzesień to miesiąc, w którym hotelarze na całym świecie wyrażają wdzięczność swoim koleżankom i kolegom z działu Służby Pięter.  To okazanie szacunku wobec zazwyczaj najliczniejszego departamentu hotelowego za ciężką i niestety mało wdzięczną pracę. Ale to właśnie ci ludzie dbają o komfortowy pobyt gości, czystość, estetykę hotelowych wnętrz i pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju. Housekeeping Appreciation Week wypada w tym roku w terminie 14 – 18 września.

Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter, to okazanie szacunku za bardzo ciężką i ważną pracę. Housekeeperzy dbają nie tylko o czystość, ale także komfortowy pobyt gości, estetykę hotelowych wnętrz, każdy detal i pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju. Oczywiście szacunek i wdzięczność powinniśmy okazywać przez cały rok, ale ten okres jest szczególny. Ma na celu podkreślenie znaczenia ich pracy – mówi Karol Weber, hotelarz i autor bloga enjoyyourstay.pl, promotor wydarzenia w Polsce.

W zeszłym roku do wydarzenia przyłączyło się kilkadziesiąt hoteli, sieciowych i niezależnych w całym kraju => Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2019

http://www.enjoyyourstay.pl/tydzien-wdziecznosci-sluzbie-pieter-2019/

 

Zachęcamy do wzięcia udziału i w tym roku => Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2020

https://www.facebook.com/events/s/tydzien-wdziecznosci-s%C5%82uzbie-p/325586082118331/?ti=icl

Każdy dział może się przyłączyć i okazać zaangażowanie na rzecz swoich kolegów i koleżanek. Może to być przygotowanie plakatu z pochwałą za ich wysiłki, udekorowanie ich biura, upieczenie ciasta na poranną odprawę, pomoc w posprzątaniu pokoi, okolicznościowa przypinka na uniformie noszona przez cały personel hotelu, zorganizowanie zbiórki pieniędzy na drobne upominki, przeprowadzenie konkursu z nagrodami (np. kolacja w restauracji, pobyt w hotelu lub zabieg spa/kosmetyczny), czy wspólny lunch w restauracji z dyrektorem hotelu. Każdego dnia inny dział może przygotować coś od siebie.

 

„Zróbmy z tego tradycję na kolejne lata!” – dodaje Karol Weber.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.