3 ostatnie wolne stoiska na Hotel Meeting Businesswoman Edition!

0
218
Zaplanowana na 22 października pionierska edycja konferencji Hotel Meeting w wydaniu Businesswoman Edition cieszy się gigantycznym zainteresowaniem nie tylko ze strony uczestników części merytorycznej, ale także przedstawicieli firm oferujących produkty i usługi dla sektora hotelarskiego. Na niespełna trzy tygodnie przed tym wyjątkowym w skali kraju wydarzeniem zostało już wykupionych 65 modułów wystawienniczych, a chęć uczestnictwa w formule Business Speed Dating zadeklarowało ponad 50 kupców!

Zainaugurowana w ubiegłym miesiącu darmowa rejestracja na branżową konferencję biznesową Hotel Meeting spotkała się z gigantycznym zainteresowaniem ze strony hotelarzy. Pula 100 bezpłatnych wejściówek wyczerpała się błyskawicznie, podobnie jak dodatkowa partia darmowych biletów.

Nie mniejszym powodzeniem cieszą się stoiska dla firm oferujących produkty i usługi dla sektora HoReCa. W momencie publikacji niniejszego tekstu zostały już tylko 3 ostatnie wolne stoiska, dlatego organizator zachęca do szybkiego rezerwowania modułów wystawienniczych. Przedstawiciele firm, które zdecydują się na wykupienie pakietu z Kartą Business, uzyskają możliwość uczestnictwa w Business Speed Datingu, gdzie w ramach krótkich randek biznesowych spotkają się z osobami odpowiedzialnymi za zakupy w największych sieciach hotelowych, jak i obiektach niezależnych.

Przedstawicieli firm zainteresowanych taką formą prezentacji swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio z organizatorem.

Tomasz Witecki
Business Development Manager
mob.: +48 600 833 660
mail: [email protected]


Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj