3 ostatnie wolne stoiska na Hotel Meeting Businesswoman Edition!

0
913
Zaplanowana na 22 października pionierska edycja konferencji Hotel Meeting w wydaniu Businesswoman Edition cieszy się gigantycznym zainteresowaniem nie tylko ze strony uczestników części merytorycznej, ale także przedstawicieli firm oferujących produkty i usługi dla sektora hotelarskiego. Na niespełna trzy tygodnie przed tym wyjątkowym w skali kraju wydarzeniem zostało już wykupionych 65 modułów wystawienniczych, a chęć uczestnictwa w formule Business Speed Dating zadeklarowało ponad 50 kupców!

Zainaugurowana w ubiegłym miesiącu darmowa rejestracja na branżową konferencję biznesową Hotel Meeting spotkała się z gigantycznym zainteresowaniem ze strony hotelarzy. Pula 100 bezpłatnych wejściówek wyczerpała się błyskawicznie, podobnie jak dodatkowa partia darmowych biletów.

Nie mniejszym powodzeniem cieszą się stoiska dla firm oferujących produkty i usługi dla sektora HoReCa. W momencie publikacji niniejszego tekstu zostały już tylko 3 ostatnie wolne stoiska, dlatego organizator zachęca do szybkiego rezerwowania modułów wystawienniczych. Przedstawiciele firm, które zdecydują się na wykupienie pakietu z Kartą Business, uzyskają możliwość uczestnictwa w Business Speed Datingu, gdzie w ramach krótkich randek biznesowych spotkają się z osobami odpowiedzialnymi za zakupy w największych sieciach hotelowych, jak i obiektach niezależnych.

Przedstawicieli firm zainteresowanych taką formą prezentacji swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio z organizatorem.

Tomasz Witecki
Business Development Manager
mob.: +48 600 833 660
mail: [email protected]


Więcej szczegółów na temat Hotel Meeting Businesswoman Edition, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.