MPI Poland przygotowuje nową strategię

0
810

Wakacje dla MPI Poland Chapter to przede wszystkim czas tworzenia nowych planów i budowania strategii. W tym celu, jak co roku, członkowie spotykają się podczas Summer Business Meeting. Głównym partnerem, a jednocześnie gospodarzem wydarzenia jest Hotel Mercure Katowice Centrum.

Po dwóch latach pandemii i w trakcie wojny na Ukrainie, cała polska branża MICE mierzy się z ogromnymi wyzwaniami. Jednocześnie wszyscy dostrzegamy, że wartość dodana w postaci edukacji, networkingu biznesowego i wymiany doświadczeń jest w tym czasie ważniejsza niż kiedykolwiek. „To, jak ważna jest współpraca i wspólna motywacja do działania, widać między innymi w statystykach Stowarzyszenia. Po zmniejszeniu liczby członków podczas pandemii, widzimy aktualnie ich powrót oraz napływ nowych. Dzięki temu wróciliśmy do liczby jeszcze sprzed marca 2020 roku. Każdy z członków wnosi coś nowego, a dzięki temu możemy planować kolejne edycje projektów edukacyjnych oraz zupełnie nowe aktywności zgodne z misją globalnego stowarzyszenia Meeting Professionals International. Summer Business Meeting już tradycyjnie jest do tego okazją i już nie możemy się doczekać spotkania.” – mówi Monika Dymacz, Prezes MPI Poland Chapter.

Najważniejszą częścią wydarzenia są warsztaty strategiczne, podczas których członkowie wspólnie budują plany na kolejny rok. Motywacja do nich jest tym większa, że podczas ostatniej flagowej konferencji globalnego MPI – World Education Congress w San Francisco, polski oddział stowarzyszenia otrzymał nagrodę specjalną. Została ona przyznana za inicjatywę #UkraineRelief wspierającą studiujących w Polsce studentów z Ukrainy. Dzięki wsparciu finansowemu MPI Foundation oraz zbiórce reprezentantów branży MICE z całego świata, zebrane zostały środki w wysokości aż 30 000 USD, co stanowi realną pomoc dla kilkudziesięciu studiujących.

Podczas tegorocznego Summer Business Meeting odbędą się również wybory do nowego Zarządu, a o ich wynikach będziemy informować już niebawem. Jeśli MPI, to z pewnością także czas na edukację: gościem wydarzenia będzie Robert Jasiński – praktyk biznesu, który od 2007 roku wspiera polskie firmy w ich skuteczności – również w aktualnej sytuacji postCOVID. Jest jednocześnie autorem książek i mówcą inspiracyjnym z zakresu przywództwa, a w prowadzonych sesjach wykorzystuje swoje dwa autorskie modele rozwojowe – Świadome Przywództwo Osobiste oraz Wielopoziomowa Architektura Przywództwa. Co wyjdzie z tak pełnego inspiracji i warsztatów spotkania? Relacja już niebawem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.