Malowniczy hotel w Skarboszewie zmienił szyld

0
1641
Obiekt znany dotychczas pod nazwą Szkockie Ranczo przeszedł transformację i od tego tygodnia działa już jako Highland Conference Hotel.

Hotel w Skarboszewie postawił na nową komunikacje wizualną. Jak podkreśla właściciel, nazwa Highland Conference Hotel łączy w sobie tradycję z nowoczesnością oraz ekologicznym podejściem.

„Zdecydowaliśmy się na zupełnie nową nazwę oraz logo, gdyż przez 10 lat ewoluowaliśmy i chcemy, by nazwa oddawała to, czego klient może od nas oczekiwać i to, z czego jesteśmy najbardziej dumni” – powiedział Marek Rozwora cytowany przez portal Property News.

Źródło: highlandhotel.pl

Highland Conference Hotel ma charakter szkoleniowo-konferencyjny. Jest położony wśród łąk i lasów, w malowniczej wsi Skarboszewo na terenie województwa mazowieckiego. Miejscowość oddalona jest zaledwie 60 km od Warszawy i ok. 30 km od lotniska Modlin. Położenie hotelu zapewnia zarówno spokój i bliskość natury, jak i bezproblemowe dotarcie do strategicznych lokalizacji. 23 hektary terenów zielonych, które otaczają hotel, to wymarzone miejsce na integrację i aktywny wypoczynek.

Goście mogą wybierać spośród 34 klimatycznych pokoi oraz korzystać ze strefy Wellness & SPA, zewnętrznego basenu w Starym Sadzie, sauny i jacuzzi. Hotelowa restauracja oferuje natomiast autorskie menu bazujące na wołowinie Highland pochodzącej z ekologicznej hodowli. Ponadto obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi (Mała Sala, Duża Sala i Ogród Zimowy). Charakterystycznym akcentem, który nadaje wyjątkowości i klimatu obiektowi jest okoliczna hodowla szkockiej rasy bydła Highland Cattle i koni rasy Americam Paint.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.