Malowniczy hotel w Skarboszewie zmienił szyld

0
733
Obiekt znany dotychczas pod nazwą Szkockie Ranczo przeszedł transformację i od tego tygodnia działa już jako Highland Conference Hotel.

Hotel w Skarboszewie postawił na nową komunikacje wizualną. Jak podkreśla właściciel, nazwa Highland Conference Hotel łączy w sobie tradycję z nowoczesnością oraz ekologicznym podejściem.

„Zdecydowaliśmy się na zupełnie nową nazwę oraz logo, gdyż przez 10 lat ewoluowaliśmy i chcemy, by nazwa oddawała to, czego klient może od nas oczekiwać i to, z czego jesteśmy najbardziej dumni” – powiedział Marek Rozwora cytowany przez portal Property News.

Reklama

Źródło: highlandhotel.pl

Highland Conference Hotel ma charakter szkoleniowo-konferencyjny. Jest położony wśród łąk i lasów, w malowniczej wsi Skarboszewo na terenie województwa mazowieckiego. Miejscowość oddalona jest zaledwie 60 km od Warszawy i ok. 30 km od lotniska Modlin. Położenie hotelu zapewnia zarówno spokój i bliskość natury, jak i bezproblemowe dotarcie do strategicznych lokalizacji. 23 hektary terenów zielonych, które otaczają hotel, to wymarzone miejsce na integrację i aktywny wypoczynek.

Goście mogą wybierać spośród 34 klimatycznych pokoi oraz korzystać ze strefy Wellness & SPA, zewnętrznego basenu w Starym Sadzie, sauny i jacuzzi. Hotelowa restauracja oferuje natomiast autorskie menu bazujące na wołowinie Highland pochodzącej z ekologicznej hodowli. Ponadto obiekt dysponuje trzema salami konferencyjnymi (Mała Sala, Duża Sala i Ogród Zimowy). Charakterystycznym akcentem, który nadaje wyjątkowości i klimatu obiektowi jest okoliczna hodowla szkockiej rasy bydła Highland Cattle i koni rasy Americam Paint.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.