Złote Spinacze rozdane – McDonald’s laureatem aż trzech kategorii

0
889
W piątek 7 grudnia podczas uroczystej Gali zostały wręczone prestiżowe nagrody – Złote Spinacze. W tegorocznej edycji McDonald’s został wyróżniony w aż trzech kategoriach. Firma została nagrodzona głównie za działania w obszarze Employer Brandingu.

McDonald’s został doceniony w dwóch głównych kategoriach: Employer Branding oraz Social Media. Dodatkowym wyróżnieniem okazała się nagroda w kategorii specjalnej – Research&Insights. To dowód uznania dla kampanii „Witamy w zespole”, która była prowadzona przez firmę od jesieni 2017 roku.

Wręczenie nagród, poprzedzone ogłoszeniem wyników, odbyło się 7 grudnia w stołecznym hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Uroczystą Galę poprowadził Patryk Kuniszewicz. Rola przewodniczącego jury w tej edycji przypadła natomiast Olafowi Krynickiemu, Dyrektorowi Komunikacji i Rzecznikowi Prasowemu Samsung Polska.

„Nie byłoby tych nagród, gdyby nie to, że do aktywności wzmacniających naszą markę pracodawcy podeszliśmy w przemyślany sposób. Zaczęliśmy od badań, opracowaliśmy kompleksową strategię; działania były więc odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby kandydatów i pracowników. Są mocno powiązane z naszą strategią biznesową, nie ograniczają się do pozyskiwania nowych kandydatów – równie dużo robimy wewnątrz organizacji. Wprowadziliśmy nowe programy rozwojowe dla pracowników, podnieśliśmy wynagrodzenia, pracowaliśmy nad zmianą kulturową w firmie. Nagrody, takie jak Złote Spinacze, to miły dowód na to, że ta praca została dostrzeżona” – zaznacza Renata Prys, dyrektor Działu People w sieci McDonald’s.

Warto zaznaczyć, że oprócz zdobytych trzech Złotych Spinaczy, firma McDonald’s została nagrodzona również w innych konkursach, m.in.: PRCH Retail Awards, HR Dream Team, Siła Przyciągania, EB Excellence Awards, EB Kreator, EB Stars czy też Konkursie Biuletynów Firmowych.

McDonald’s jest jednym z największych pracodawców w kraju, który obecnie zatrudnia ok. 24 tys. osób. Wśród pracowników znajdują się studenci, osoby niepełnosprawne, jak i starsze, a także młode matki, co pokazuje otwartość firmy na wszystkie grupy społeczne. McDonald’s zapewnia każdemu pracownikowi elastyczny grafik pracy, umowę o pracę oraz szansę awansu w wewnętrznych strukturach. Firma oferuje również pakiet szkoleń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.