Złote Spinacze rozdane – McDonald’s laureatem aż trzech kategorii

0
251
W piątek 7 grudnia podczas uroczystej Gali zostały wręczone prestiżowe nagrody – Złote Spinacze. W tegorocznej edycji McDonald’s został wyróżniony w aż trzech kategoriach. Firma została nagrodzona głównie za działania w obszarze Employer Brandingu.

McDonald’s został doceniony w dwóch głównych kategoriach: Employer Branding oraz Social Media. Dodatkowym wyróżnieniem okazała się nagroda w kategorii specjalnej – Research&Insights. To dowód uznania dla kampanii „Witamy w zespole”, która była prowadzona przez firmę od jesieni 2017 roku.

Wręczenie nagród, poprzedzone ogłoszeniem wyników, odbyło się 7 grudnia w stołecznym hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Uroczystą Galę poprowadził Patryk Kuniszewicz. Rola przewodniczącego jury w tej edycji przypadła natomiast Olafowi Krynickiemu, Dyrektorowi Komunikacji i Rzecznikowi Prasowemu Samsung Polska.

Reklama

„Nie byłoby tych nagród, gdyby nie to, że do aktywności wzmacniających naszą markę pracodawcy podeszliśmy w przemyślany sposób. Zaczęliśmy od badań, opracowaliśmy kompleksową strategię; działania były więc odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby kandydatów i pracowników. Są mocno powiązane z naszą strategią biznesową, nie ograniczają się do pozyskiwania nowych kandydatów – równie dużo robimy wewnątrz organizacji. Wprowadziliśmy nowe programy rozwojowe dla pracowników, podnieśliśmy wynagrodzenia, pracowaliśmy nad zmianą kulturową w firmie. Nagrody, takie jak Złote Spinacze, to miły dowód na to, że ta praca została dostrzeżona” – zaznacza Renata Prys, dyrektor Działu People w sieci McDonald’s.

Warto zaznaczyć, że oprócz zdobytych trzech Złotych Spinaczy, firma McDonald’s została nagrodzona również w innych konkursach, m.in.: PRCH Retail Awards, HR Dream Team, Siła Przyciągania, EB Excellence Awards, EB Kreator, EB Stars czy też Konkursie Biuletynów Firmowych.

McDonald’s jest jednym z największych pracodawców w kraju, który obecnie zatrudnia ok. 24 tys. osób. Wśród pracowników znajdują się studenci, osoby niepełnosprawne, jak i starsze, a także młode matki, co pokazuje otwartość firmy na wszystkie grupy społeczne. McDonald’s zapewnia każdemu pracownikowi elastyczny grafik pracy, umowę o pracę oraz szansę awansu w wewnętrznych strukturach. Firma oferuje również pakiet szkoleń.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!