Food court Gemini Park Bielsko-Biała w nowej odsłonie

0
1105
Rekordowa liczba klientów i rekordowy wzrost obrotów – tak w skrócie zakończył się rok 2018 dla Gemini Park Bielsko-Biała. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę bielskiej galerii handlowej i zapewnić klientom dodatkowe miejsce do spędzania wolnego czasu, zdecydowano o rozbudowie strefy food court, która już w dotychczasowym układzie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem konsumentów.

Gemini Park Bielsko-Biała to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych położonych w południowej części Polski. W swojej ofercie posiada ponad 120 sklepów, a także bogatą strefę food court oferującą m.in. kuchnię śródziemnomorską, polską, a nawet japońską.

Już niedługo do grona najemców galerii Gemini Park dołączą kolejni przedstawiciele sektora gastronomicznego. Za projekt przebudowy food courtu odpowiada agencja Zuo Architecture, znana m.in. z realizacji projektów dla Gare Saint Lazare w Paryżu, @7 Center w Montpellier, czy Musee Guggenheim w Helsinkach.

„Food court w nowej odsłonie będzie nowoczesną, wygodną i przyjazną przestrzenią, w której można zjeść posiłek i wypić kawę, zrobić sobie pauzę miedzy zakupami, umówić ze znajomymi, przejrzeć posty w social mediach, ale także popracować” – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała, cytowany przez portal retailnet.pl.

Ponadto zaplanowano wydzielenie nowych przestrzeni, które zwiększą liczbę miejsc, a także zapewnią gościom większą prywatność. Design będzie utrzymany w zgodzie z najnowszymi trendami, dlatego nie zabraknie ciepłych, naturalnych kolorów. Pojawią się również nowe, nieszablonowe meble od polskich projektantów i producentów, a także wygodne sofy.

„Wśród klientów mamy dziś zmianę pokoleniową. Do głosu doszło pokolenie millenialsów i pokolenie Z. Są to konsumenci, którzy od galerii oczekują nie tylko świetnej oferty handlowej, ale także consumer experience. Doskonale zaprojektowany food court o wielu funkcjach, spełniający także rolę strefy chilloutu, jest jednym z elementów tego doświadczenia” – tłumaczy Brączek.

W tym roku przewidziano także wiele inwestycji, które mają uatrakcyjnić kompleks rekreacyjny w bliskim otoczeniu bielskiego centrum handlowo-rozrywkowego. W „Parku W DECHE!” można rozerwać się korzystając z trampolin, natomiast w Parku Strzygowskiego powstaną nowe ścieżki rowerowe oraz ścieżki dla rolkarzy. Z kolei nad rzeką Białą, która przepływa tuż obok galerii, niebawem pojawią się m.in. zielona plaża miejska oraz ścianka wspinaczkowa. Na 2019 rok zaplanowano również uruchomienie wyczekiwanej przez lokalną społeczność stacji rowerów miejskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.