Park of Poland – wymarzone miejsce dla miłośników wodnego szaleństwa

0
1092
Fot.: LSI Software

20 lutego 2020 roku swoje bramy dla odwiedzających po raz pierwszy otworzył największy zadaszony park wodny w Europie. Jego lokalizacja w centrum Polski – Wręcz, obok Mszczonowa z dogodnym dojazdem z autostrady A2 i drogi ekspresowej S8 – sprawia, że to idealny punkt wypadowy. Obiekt zapewnia miejsca nawet dla 15 000 osób, a dostępne atrakcje spełnią wymagania każdego klienta. Mowa oczywiście o Suntago, czyli części Park of Poland.

Moc atrakcji dla każdego
Wodna dżungla Jamango, Strefa Relaksu i Saunaria – to trzy strefy, z których mogą korzystać odwiedzający. Dla fanów mocnych wrażeń idealnym wyborem będzie wodna dżungla. To właśnie tutaj znajdują się 32 zjeżdżalnie (najdłuższa z nich ma aż 320 metrów), basen z falą czy rwąca rzeka. W tej strefie znajduje się również symulator surfingu Surf-Air, gdzie pod okiem profesjonalnego instruktora możesz poczuć się jak na Cocoa Beach na Florydzie. Dla najmłodszych jednak największą atrakcją może być prawdziwy piracki zamek z mini zjeżdżalniami i brodzikami. Po intensywnym poranku pora na chwilę relaksu – przenosimy się do odpowiedniej strefy. A tu znajdujemy dedykowaną strefę Wellness & Spa, 8 basenów witalnych i wodne łóżka do masażu. Bogata oferta rytuałów i zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy gwarantuje, że każdy z odwiedzających znajdzie coś dla siebie. Ostatnią, ale zdecydowanie nie najmniej spektakularną strefą są Saunaria. Prysznic Calla, wioska egipska, Mont Blanc czy Grota Solna – dla chętnych do skorzystania nie są potrzebne bilety lotnicze, ponieważ wszystkie znajdują się w Suntago.

Fot.: LSI Software

Prawdziwe rajskie wakacje
Dostatek wodnych atrakcji to nie wszystko co oferuje odwiedzającym Park of Poland. Ofertę uzupełniają 4 restauracje. Klienci mogą wybrać między kuchnią polską, amerykańską, włoską czy azjatycką. Dla pełnoletnich miłośników wodnego szaleństwa dostępne są również 4 bary wodne, które w otoczeniu prawdziwych palm pozwolą się poczuć jak na prawdziwych rajskich wakacjach. A jeśli klienci chcą dłużej cieszyć się z uroków Suntago – do ich dyspozycji pozostają 92 modułowe nowoczesne domki.

Codzienną pracę parku wspiera system od LSI Software
Poszukując systemu do tak rozbudowanego obiektu jakim jest Park of Poland trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Bardzo często gotowe i dostępne na rynku rozwiązania nie odpowiadają na wszystkie wyzwania, co finalnie wcale nie ułatwia codziennej pracy. Wybór systemu od LSI Software wiąże się nie tylko z wielkim doświadczeniem, jakie ta firma posiada we współpracy z takimi klientami. To również firma, która zgodziła się stworzyć dedykowaną aplikację. Aplikacja Ankiety przyspiesza proces zbierania danych Gości – takich jak dane personalne, akceptacje regulaminu czy przebytych zabiegów i stanu zdrowia. Wszystko w tablecie bez potrzeby generowania sterty papierowych dokumentów. Dodatkowo pracę stref Wellness wspiera system POSitive SPA, który znacznie ułatwia proces zarządzania rezerwacjami. Obiekt zdecydował się również na moduł odpowiedzialny za wysyłanie spersonalizowanych newsletterów oraz prowadzenie ewidencji i raportów ze sprzedaży usług czy kosmetyków. Dostęp do tych informacji pozwala na jak najlepszą i dopasowaną obsługę każdego klienta w parku wodnym i nie tylko.

Kiedy się spotkamy?
Panująca w środku temperatura gwarantuje rajskie wakacje, dlatego Suntago zaprasza odwiedzających przez cały rok. Prawdziwe rośliny, wodne atrakcje, strefa relaksu i sauny – to wszystko czego mogą chcieć miłośnicy wodnych atrakcji zgromadzone w jednym miejscu pod Mszczonowem. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić tego miejsca zachęcamy do nadrobienia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.