Horeca Football Cup rusza 8 kwietnia!

0
1001
Horeca Football Cup
Nowa inicjatywa promująca zdrowy styl życia, Horeca Football Cup rusza w w poniedziałek 8 kwietnia. Kogo będziemy mogli zobaczyć w zmaganiach?

Horeca Football Cup zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie ma promować zdrowy tryb życia, sportowego ducha oraz dobrej zabawy wśród ludzi warszawskiej gastronomii. Turniej nie jest skierowany do konkretnych pracowników sieci, gdyż sama idea ma łączyć wszystkich pracowników. Dzięki temu, na boisku będziemy mogli zobaczyć każdego, od Pana Szatniarza, aż do Prezesa. Kogo będziemy mogli spotkać?

Udział w Horeca Football Cup zadeklarowało wiele drużyn. Na boisku będziemy mogli zobaczyć miedzy innymi reprezentantów „Oberży pod Czerwonym Wieprzem”, „Villi Foksal”, Coca Cola Horece& On The Go Team”, „Folk Gospody” oraz „Domu Wódki”. Zmagania będą rozbite na dwie grupy, a wszystkie mecze odbędą się na Soccer Arenie w Warszawie.

Nagrody są warte każdego wysiłku, gdyż za zwycięstwo otrzymać będzie można voucher w wysokości 1000 złotych do „Oberży pod Czerwony Wieprzem”. Nagroda za drugie miejsce jest równie interesująca, ponieważ za to osiągnięcie na drużynę będzie czekał voucher o tej samej wysokości do „Folk Gospody”. Jednak i tak nic nie równa się z emocjami związanymi ze zmaganiami z kolegami po fachu. Kto wygra w pierwszym turnieju?

Rozgrywki są zorganizowane na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Organizatorzy zapewnili teren do rozgrywek, nagrody a nawet stroje które czekają już na zawody. Pierwszy mecz rozpocznie się w poniedziałek 8 kwietnia, o godzinie 10 w Soccer Arena na Annopolu w Warszawie. Chętnych do podziwiania zmagań zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.