Sieć Hyatt wraca do Polski

0
872
Sieć Hyatt Hotels poinformowała o podpisaniu umowy franczyzowej z 3M Hotels Group. Tym samym amerykański gigant wraca na Polski rynek.

Amerykańska sieć Hyatt Hotels wraca na polski rynek po 5 latach nieobecności. Firma poinformowała o podpisaniu umowy franczyzowej z 3M Hotels Group. Czy ich nowa placówka odniesie sukces?

Pierwszy od lat hotel Hyatt stanie w Krakowie. Ma oferować 300 metrów kwadratowych powierzchni, rozbitych na 216 pokoi. Do tego, do dyspozycji gości oddanych ma zostać kompleks do spotkań, 180 metrowa strefa treningu, w której znaleźć ma się sauna. Dodatkowo, w hotelu będą działać dwa punkty gastronomiczne, Lobby Bar oraz restauracja Zoom. Hotel oddany do użytku ma zostać w 2021 roku.

Reklama

Kraków, ze swoją królewską historią i dziedzictwem kulturowym, stanowi doskonałe miejsce do zaprezentowania marki Hyatt Place, którą mamy nadzieję zobaczyć na wszystkich rynkach Europy Środkowej i Wschodniej – Takuya Aoyama, wiceprezes ds. rozwoju firmy Hyatt.

Czy będzie to udany powrót sieci do Polski? Sieć działała w Polsce do 2014 roku i w swojej historii goszczono w nim m.in.Dmitrija Miedwiediewa, ówczesnego prezydenta Rosji i Angele Merkel, kanclerz Niemiec. Polscy piłkarze podczas mistrzostw EURO 2012 mieli w nim swoją bazę. Po tych sukcesach, rozwiązano umowę na zarządzanie obiektem przy ulicy Belwederskiej w Warszawie. Od tamtej pory działa tam niezależny hotel Regent.

https://www.instagram.com/p/BtTuZy8jioi/

Sieć zdecydowała się wrócić na nasz rynek i zacząć wszystko od nowa w innym mieście. Czy dzięki placówce w Krakowie firma ponownie zagości na stałe na naszym rynku? Tego dowiemy się w przeciągu kilku lat. Jednego możemy być pewni. Firma wyciągnęła wnioski po poprzednim pobycie w Polsce i tym razem będzie lepiej przygotowana na realia naszego rynku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!