Grupa zamknięta Horeca BC na Facebooku rozrasta się!

0
879
Jesteś stałym bywalcem portalu horecabc.pl i fanpage’a na Facebooku, ale chciałbyś jeszcze bardziej zagłębić się w branżowe tematy? Dołącz do zamkniętej grupy Horeca Business Club na najpopularniejszym na świecie portalu społecznościowym, a najnowsze newsy i podcasty otrzymasz w pierwszej kolejności!

Zamknięta grupa Horeca Business Club na Facebooku powstała właśnie z myślą o przedsiębiorcach i pracownikach z branży hotelarskiej, gastronomicznej, turystycznej, eventowej, jak również dostawcach produktów i usług. Aby dołączyć do grupy, należy odpowiedzieć na dwa pytania dotyczące sektora działalności oraz pełnionej funkcji, a następnie uzyskać akceptację ze strony moderatora.

Obecność w gronie branżowej społeczności daje możliwość wejścia w interakcję z osobami z danego sektora, co może zaowocować nie tylko nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych, ale i współpracy w przyszłości. Ponadto to właśnie nasi grupowicze jako pierwsi uzyskują dostęp do premierowych treści publikowanych na portalu Horeca Business Club oraz w Radiu Horeca.

Zachęcamy zatem do dołączenia do zamkniętej grupy Horeca Business Club, która na ten moment zrzesza już prawie 600 członków. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem, informuj o newsach dotyczących branży, komentuj i bierz udział w merytorycznych dyskusjach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.