Poznańska Avenida rozszerza ofertę gastronomiczną

0
1110
Centrum handlowe Avenida systematycznie proponuje swoim klientom nowe koncepty gastronomiczne. Tym razem strefę food court wielkopolskiej galerii powiększyła azjatycka restauracja Express Oriental, zaś lokal pod szyldem McDonald’s przeszedł znaczącą rewitalizację.

Express Oriental to miejsce dedykowane osobom, które uwielbiają azjatyckie smaki. Aby goście poczuli klimat Dalekiego Wschodu, wystrój nawiązuje do Azji, a dania podawane są w żeliwnych wokach. Oprócz potraw mięsnych klienci tej sieci mogą skosztować sałatek, surówek, ale również dań z owocami morza.

„Z myślą o naszych klientach i podróżnych wzmacniamy ofertę naszego Centrum. W gronie nowych najemców powitaliśmy restaurację Express Oriental, w której goście mogą poznać smaki Azji” – skomentowała Katarzyna Korpak, Dyrektorka Centrum Handlowego Avenida.

Orientalna restauracja to nie jedyna nowość w gastronomicznej ofercie Avenidy, bowiem w ubiegłym miesiącu został również odświeżony wygląd lokalu McDonald’s. W jego wnętrzu pojawiły się m.in. grafiki z motywami dużych liter oraz meble w odcieniach żółci, czerni i bieli. Po rearanżacji przestrzeni restauracja popularnej amerykańskiej sieciówki zyskała aż 60 dodatkowych miejsc. Dostawiono także 5 kiosków, przy których samodzielnie można złożyć zamówienie.

„W Poznaniu działa 21 placówek pod tym szyldem, zaś lokal w Centrum Handlowym Avenida należy do najczęściej odwiedzanych. Traktując go jako wizytówkę naszej sieci i w trosce o komfort gości zdecydowaliśmy się na jego rozbudowę i zmiany wystroju” – wyjaśniła Anna Wolniewicz, kierownik restauracji McDonald’s w poznańskiej Avenidzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.